Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín váladék 15 hetesen,...

Rózsaszín váladék 15 hetesen, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ma reggel wc papíron rózsaszín véres valami volt

Nagyon megijedtem gyors zuhany és párom bevitt ügyeletre.

Ott jól leszídtak,mitszaladgàlok?,ez a lsgrossza


2016. márc. 28. 09:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Szóval hogy ez a legrosszabb amit tehetek,s feküdtem volna.

Ti nem lennétek idegesek,nem szeretnétek tudni mi a baj?

Nagy nehezen megvizsgàlt,minden rendben fenyegető vetélés bàrmi lehet.pihenjek.

Most azóta nincs vérzés .De mivel sok a keményedés és vérzès terhesség elején ígymegijedtem.

Igaz az volt a nagy bajuk hogy nem a dokim hìvtam.

Nem is tudom gondoltam egyből sürgősségi.

2016. márc. 28. 10:00
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is volt ilyen a 13-14 hét környékén, én a védőnőmet hívtam fel.Azt mondta, hogy ilyen előfordul, lehet hogy pont aktuális lenne a menzesz és a szervezet még erre "emlékszik".Azt tanácsolta hogy vegyek be magnéziumot és kicsit pihenjek.Megfogadtam a védőnő tanácsát és minden rendben van azóta is :)
2016. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi akkor örülök hogy rendben vagytok!Vigyàzz magatokra:)

Én meg hogy húsvét gondoltam egyből menjünk.

2016. márc. 28. 10:06
 4/22 anonim ***** válasza:

Szerintem jol tetted h bementel l! En ugyanezt tettem volna! :)

Tetszik nekik vagy sem h szaladgálsz...rólatok van szo,a kicsirol,szal tegyek a dolgukat!

2016. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi.

Egyébként nem tudom mire gondolnak,hogy az ember megvàrja míg nagy a baj? Csak mindenki egyből szeretné megtenni amit lehet a kisbabàjâért.Amíg lehet addig,úgyis olyansokszor nincs segítség és vàlaszok csak megtörténika baj.Nekem is volt màr vetèlésem.

2016. márc. 28. 10:58
 6/22 anonim ***** válasza:

16+6 hetesen voltam ugyan ilyen probléma miatt a sürgősségin. Bunkók voltak akik az UH-t csinálták, de kiderült hogy semmi komoly, csak egy kisebb méhszájseb. A doki aki utána manuálisan is megvizsgált, azt mondta, hogy inkább menjek be 3zor feleslegesen, mint egyszer ne menjek be amikor kéne.

19hkm

2016. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy bementél...nem kell foglalkozni a bunkó és bántó megjegyzésekkel.Az a lényeg hogy Te és a baba jól legyetek a többi nem számít!Boldog babavarást! 22hkm
2016. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen.

Remélem minden rendben lesz.Azért fèlek.

Nektek is boldog babavàràst!

2016. márc. 28. 16:28
 9/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


ez az én kérdésem. azóta amúgy kiderült, hogy hematómám van, pénteken még mindig volt. eddig hetente jártam ellenőrzésre, most pénteken mondta az orvosom, hogy csak egy hónap múlva menjek, fog még ürülni, ne ijedjek meg vagy ha mégis, akkor hívjam fel. eddig is hívtam, elmondtam neki hogy néz ki ami kijött és megnyugtatott vagy épp beküldött, szóval én is hasonló cipőben voltam az első alkalmakkor.

amúgy kiderült mi a gond?

2016. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem.

Azt mondta hogy nem haematoma.Szerdàn megyek a sajàt dokimhoz.Vigyàzz magatokra!

2016. márc. 28. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!