Ki ad igazolást?

Figyelt kérdés
Szülési szabiig szeretnék dolgozni, de most a 32. hétben nagyon fáj a csípőm, nehezen mozgok miatta, és görcsöl a hasam is, így kicsit elbizonytalanodtam. Jövő héten megyek terhesgondozásra, ilyenkor a nőgyógyászom ad egy papírt, vagy a háziorvos, hogy javasolja a táppénzt? Köszönöm
2016. márc. 28. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A nőgyógyász véleménye (papírja) alapján a háziorvos vesz táppénzre.
2016. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. márc. 28. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Vagy nem. Nálunk a nőgyógyász vesz tp-re. A házi orvossal nem is találkoztam az egész terhesség során, nem kellett. (Ekg-t is külön belgyógyász intézte).
2016. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét előttem leírt verzió lehetséges. Engem is a nőgyógyászom vett táppénzre, ő maga a kórházban fogadott, ott tartotta a magánrendelését, ő adta a vérvételes beutalókat is, mindent, a házi orvossal nem találkoztam. Ismerősöm - 2 nap különbséggel szültünk - a nőgyógyász javaslata alapján a házi orvos vette táppénzre, majd hozzá is kellett értelemszerűen járnia a papírért. Mindketten Veszprém megyeiek vagyunk. Terhesgondozáson kiderül, először mindenképp oda kell menned :)
2016. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!