Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt végig hasmenés?

Terhesség alatt végig hasmenés?

Figyelt kérdés
Mindenki szorulàsról szàmol be de nekem inkàbb hasmenés vagy làgyabb széklet van.Aggódjak?
2016. márc. 28. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16. hétig mindennap volt, fú de utáltam :S Normálisan el se tudtam menni sehova mert oké hogy napi 1x, de akkor teljesen híg volt.

Mondták hogy sajnos valakinél a hormonok ezt váltják ki, de aztán elmúlt szerencsére, 20 . hét közepére már székrekedéssel küzdöttem :)

Normaflore-t ittam, meg ha nagyon rossz volt akkor széntablettát is vettem be egyet ezek sokat segítettek.

2016. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt székrekedésem, viszont egy hete több magnéziumot szedek a védőnő utasítására, és minden nap2x 3x van hasmenésem a magnézium miatt.

Te nem szedsz véletlenül? Ha igen mennyit?

2016. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia

Elvileg nàlam nem attól van.Én 3x1 magneziumot szedek de most àllít àt a dokim magnerotra.500mg-ból3x1.

És neked mit mondotta védönő a hasmenésre?Nem baj?

2016. márc. 29. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!