Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hányadik nappal a...

Nektek hányadik nappal a nemvárt után lett ugyanolyan erős a teszt csíkja, mint a kontrollcsík? X-epil tesztek esetén.

Figyelt kérdés
Amíg nem megyek orvoshoz, időnként lövök egy tesztet megnyugtatásul, hogy erősödik-e. 5+5 hetes vagyok

2016. márc. 29. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
5+1-nél már erősebb volt a csíkom, de nekem már 3+1 hetesen (nem, nem írtam el) extra-extra halványan időn túl már ott volt a 2. csík, másnap egyértelműen, de még halványan pozi.
2016. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is egy leheletnyivel halvanyabb maradt xepilnel a tesztcsik...
2016. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem a tegnapi tesztemen lett két egyforma piros csíkocska :) nagyon meglepődtem rajta

2016. márc. 29. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha. Végig gyengébb volt
2016. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél a nemvárt utáni második-harmadik napon, addig halványabb volt. A másodiknál viszont már a nemvárt napján baromi erős volt a második csík...
2016. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem lombikom volt és beültetés után 15 nappal lett ugyanolyan erős a két csík, az kb a nem várt után 1 héttel van.
2016. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!