Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a délelőtti...

Mit csináljak a délelőtti rsszulléttel?

Figyelt kérdés

Akárhánykor kelek,ha alszom éjjel ha nem alszom a szédülés,hányinger 10 óra tájban jelentkezik, tart 1 órán keresztül és nagyon nehezen jövök helyre. Gondolom ez alacsony vérnyomás miatt van. Mit csináljak,hogy ezt elkerüljem? Vagy ez már marad végig,szülésig?

30 hetes kismama


2016. márc. 31. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem alacsony volt a vérnyomásom és gyomorsavam is volt, ettől a kettőtől volt a hányingerem (néha még hánytam is) és a szédülésem a 3. trimben.


a vérnyomásra kávéztam, a hányásra meg Rennie-t szedtem, a háziorvosom ajánlotta. bevált még a citromlé is és a limonádé cukor nélkül.

2016. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be ha egyből ettem felkelés után, mert az éhség is hányinger formájában jelentkezett nálam. Esetleg próbáld meg hogy előtte eszel kicsit, egy kis ropit vagy ilyesmit, igyál sokat, és pihenj ha nem dolgozol, hátha igy sikerül megelőzni.
2016. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!