Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menni alig tudok úgy fáj ott...

Menni alig tudok úgy fáj ott lent?! Ki érzett ilyet?

Figyelt kérdés

Olyan mintha brutálisan izomlázam lenne.

Nagyon fáj ott lent (szemérem csont!?)


A baba nyomhatja már ennyire?

Vagy ez lehet csak a fronttól is?

Kinek volt ilyen?

Minden egyes lépés vagy felállás vagy lehajolás nagyon fáj :(



2016. ápr. 1. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hány hetes vagy, de ha 3. trimeszter, akkor normális.
2016. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Az izületek tágulnak. Ez is hormonális, és teljesen oké, nekem is nagyon fáj már. Kitartás, szülés után elmúlik! 39hkm
2016. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A málna levél teától szerintetek lehet? Rá segíthet a dolgokra h mivel iszom jobban tágulnak a dolgok?

Amúgy 39 hetes vagyok..

De ez a mai nap nagyon padlóra tett..

2016. ápr. 1. 21:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor már minden napos vagy, ma meg hidegfront van.

Szép szülést!

2016. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ☺

Hát már túl szeretnék lenni rajta..

Mert ez már tényleg "teher" :(

Kíváncsi vagyok h holnap ugyan így fog e fájni... De remélem nem vagy nem ennyire intenzíven :/

2016. ápr. 1. 21:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen 39 hetesen, csak nálam be is indult a szülés 39+4 hetesen szóval utolsó napok voltak. Főleg az utolsó 2 volt nagyon durva.

Kitartást és könnyű szülést!

2016. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

34 hetes koromtol ez volt. A szemeremcsontom es a holyagom fajt (utobbi az utesektol). Sajna onnantol nem tudtam bejarni dolgozni, itthonrol csinaltam.


A megoldas a 38+3 szülés volt. A dokimmal egyeztettük a progi napját, én meg:mikor lehet legkorabban?:) szoval igen, teher...azota volt ket mutetem (csaszar ugye es aranyer),de inkabb ezerszer ezek, mint a terhesseg:)) hajra!!!

2016. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán múlt el, ugyan úgy fáj, alig tudok mozogni, főleg a belső comb részre húzódik át.

Reggel meg jó kis láb görcsre ébredtem..

Szerintetek nem gond ha napi 2-4 szem magnéziumot be veszek? (magnesii citrici)

Így is meg fogom érezni a kisebb görcsöket is ha jönnek ugye?

2016. ápr. 2. 08:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gond és persze, meg fogod érezni azokat a görcsöket. Lábgörcsre lehet szedni magnéziumot ilyenkor is. Én amúgy végig szedtem más ok miatt de a szülés beindult tőle és persze meg is éreztem a görcsöket, oxitocinra se volt szükség, tágultam rendesen, átlagos idő volt a vajúdásom szóval nem hátráltatott a magnézium semmiben.
2016. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én dokim mondása:

"nincs az a magnézium, ami megállítana egy beinduló szülést" :)


Most már nincs sok hátra, jobb nem valószínű hogy lesz, de nekem az a tapasztalatom 8három szülés után), hogy minél nehezebb a vége ezek miatt a dolgok miatt, annál könnyebb és gyorsabb után a szülés, szóval gondolj erre! :)

2016. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!