Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki az Örs vezér téri...

Volt valaki az Örs vezér téri 4D ultrahang Centrumban? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én voltam! Kb. 2-3 hete! Mindent alaposan megnéztek, rendesek voltak. Kaptam cd-t, dvd-t, képet, hűtőmágnest! :)
2016. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mi most voltunk és én nem vagyok elragadtatva tőlük!!! Voltam már több helyen (most vagyok a 4.babával várandós) ,igazából magától nem mond semmit mindent úgy kell kérdezni. Amikor ott voltunk egy nő ultrahangoz,egy hapsi nyomtat vagy kezeli a számítógépet.Egy idős nő..hogy ki lehetett nem tudom ott ült bent-engem nagyon zavart! A hasamra egy kiló gélt rakott, papírt a letörléshez meg alig! Vissza kellett mennünk mert nem jól feküdt a baba és a következő alkalommal csinált két képet..azt rakta cd-re a felvételt nem.Még meg sem kérdezte melyiket nyomtassa ki, a nemét nem mondta meg.Szóval ettől csak jobb helyek vannak-ennyi pénzért!!!
2016. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azóta mi is voltunk. Az ultrahangos nő nagyon türelmetlen volt, bár a baba hason feküdt, a méhlepényen, de rögtön elkezdte lökdösni a hasamat, ettől még inkább visszavonult. Pár perc hasnyomkodás után elküldtek lépcsőzni, mikor visszamentünk, már jobb helyzetben feküdt. Pár képet csinált, kaptunk dvd-t is, meg fotót, meg hűtőmágnest, de én is nagyot csalódtam. Nekem 3. gyerek, de eddig sokkal jobb élményeink voltak a babamoziról. Tőlünk úgy kérdezte, hogy: "Tudják már, hogy kisfiú?" Tudtuk már, de mi van, ha valaki direkt nem is szeretné tudni? A vizsgálat is villámgyors mérés volt, és kész, mehetünk.
2016. ápr. 13. 20:44
 4/9 Molnár Helga válasza:
Mi is voltunk a héten az Örs vezér téri 4D Ultrhang Centrumban és nagyon jó élmény volt. Több mint 70 képet kaptunk, lelet és dvd-t. Nagyon sok új dolgot megtudtunk a babával kapcsolatban és még ajándékot is kaptunk. Csak ajánlani tudom. Már alig várom hogy újra menjünk, mert még kupont is kaptunk és még olcsóbb is lesz 30%-kal legközelebb.
2016. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Mi tegnap voltunk, nagyon nem voltam megelégedve.Az ultrahang max 20 perc volt, a babáról kb semmit nem tudtunk meg és a felénél közölte a hölgy, hogy esélytelen erről a babáról jó képet csinálni. Megertem én az okokat, de más ha az ember a szándékot és az akarást látja...de itt erről szó nem volt.kaptunk 17 db képet cd-n amiből egyet sem tudunk használni, plusz egy mágnest a "legkevésbé rossz" fényképpel és egy DVD-t a vizsgálatról.mi voltunk màr máshol is ilyen ultrahangon és ott mindent megtettek annak érdekében, hogy a legjobb eredmény szülessen.

Az egyetlen pozitívum, hogy mivel 5d-s csomagot választottunk és 5d kèpet egyszer sem làttunk így a 4d csomag árát kellett kifizetni, de ez a minimum szerintem..

Sajnálom, mert nagyon lelkesen mentünk.

2016. nov. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 b_boglárka válasza:
Mi voltunk az Örsön a 4D ultrahangban és nagyon elégedettek vagyunk. Sok képet készítettek, jól lehetett látni mindent. A vizsgálatot végző Katalin sok új információt is elmondott a babáról, amit eddig nem is tudtunk. Meglepetés volt, hogy még 5D-ben is láthattuk a babát. Legközelebb is ide fogunk jönni. Köszönöm
2016. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Herczeg Regina válasza:
Igen, én is csak jót mondhatok. Mi tegnap voltunk Kovács Juditnál és csak dicsérhetem. Nagyon sok információt megtudtunk, kedves volt és jó képeket is készített. Kaptunk leletet, dvd-t amin a szívhang is jól hallatszott, képeket és ajándék hűtőmágnest. Annyi volt, hogy pár percet kellett várnunk mert előttünk valaki késett. De ezt leszámítva minden ok volt. *****
2016. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ágnes-5 válasza:
Mi is voltunk az Örs vezér téri 4D Ultrahang Centrumban. Egy hölgy volt ott, aki sok mindent elmondott a vizsgálat közben a babáról. Részletes tájékoztatást adott. Szívhang, súly egyéb. A babamozi része is nagyon jól sikerült :-) készült egy csomó jó fotó és még a baba neme is látszott. Aranyos volt a hölgy mert még azt is megkérdezte, hogy mi lesz a neve. Én csak ajánlani tudom. Kaptunk diagnosztikai leletet és dvd felvételt, fotókat, ajándékba hűtőmágnest. :-) 29. hetes kismama vagyok. Szerintem megyünk még.
2016. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mezei Renáta_2 válasza:
Igen mi voltunk az Örs vezér téri rendelőbe. Jól éreztük magunkat. Nagyon jó, hogy közel a metróhoz van ez a hely. Szépen fel van újítva a rendelő, a kezelőorvos kedves volt. Eddig nem tudtuk a baba nemét és azt is megmondták. Kedvesek voltak, jó élmény volt. csak ajánlani tudom. Kaptunk kupont amit bárki felhasználhat kedvezménnyel. Később úgy a 30. hét körül újra megpróbáljuk.
2017. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!