Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem élvezett belém a barátom....

Nem élvezett belém a barátom. Attól még esélyes, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tudom, olvastam, hogy ilyen előváladéktól is teherbe lehet esni.

Jó aktív a nemi életünk a védekezés gumival történik de előtte mindig csináljuk egy kicsit nélküle is.

Olyan 26-28 naponta szokott megjönni most már a 33. napnál tartok de még semmi. Tiszta ideg vagyok (lehet ezért de olyan fura a hasam és olyasmi az érzés mint amikor meg fog jönni)

Mennyi idő múlva érdemes tesztelni?

Még nagyon nem akarunk babát. Nagyon szeretjük egymást ez egy féléves kapcsolat. Én 26 ő 28.


2016. ápr. 5. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár ma is tesztelhetsz. Amit csináltok, az nem védekezés, hanem hazardírozás.
2016. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De a barátom szerint ettől még nem lehet baj, mert biztos nem annyira "termékeny" ahogy ő fogalmazott.

ha ezt megússzuk elkezdem a tabit...

2016. ápr. 5. 08:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire buta, ha már a barátod az... Mi ő, hogy ezt így kijelenti?
2016. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jó tudom késő bánat (remélem nem)....

De tényleg annyira kis % hogy így baj legyen az internet szerint.

Milyen jeleket figyeljek magamon? Mármint ami arra utal, hogy baj van?

2016. ápr. 5. 08:15
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
A barátodnak igaza van, kicsi az esély rá. Ugyanakkor egy szavatok sem lehet ha így terhes leszel.
2016. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyira kicsi az esély, hogy három nőből egy teherbe esik így, egy éven belül.


Csinálj egy tesztet, ha pozitív, akkor ne csodálkozz, ha a pasid kiakad és lelép. Gondolom nem fogja vállalni a felelősséget. Ilyen buta nőnek azt is be lehet adni, hogy azért kicsi és puha, hogy ne fájjon :(

2016. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

kedves utolsó. Szerintem nem csak az én hibám lenne. Szerintem a barátom is ugyan annyira hibás. Miért mindig a nő?

Hát nagyon ajánlom neki, hogy ha ne adj Isten így jártam ne vállalja a felelősséget

2016. ápr. 5. 10:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet! Ennyi késésnél már délutáni pisiből is kimutatja a teszt...mindenképp írd meg, mi lett az eredmény!!! :)
2016. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Teszt egyértelműen negatív de még mindig nem jött meg.

Ilyen mell feszülés nincs meg ilyenek. Csak folyamatosan van ez a lassan meg fog jönni érzet....

2016. ápr. 6. 07:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veled?
2016. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!