Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, es nem...

5 hetes terhes vagyok, es nem erzek semmit. Ez normalis? Mas is tapasztalt hasonlot?

Figyelt kérdés
Nagyon aggodom. Egy hete, amikor a menzimnek meg kellett volna jonnie, ereztem szurkalast az alhasamban, de azota semmi. Se rosszullet, es csak minimalis mellfeszules.

2016. ápr. 5. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sose voltam rosszul, különösebben a mellem sem volt érzékeny.
2016. ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy hete kellett volna megjönnie, akkor 3 hetes vagy, nem? Az teljesen normális, hogy nem érzel semmit, van aki végig nem érez semmit.
2016. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nekem sem volt semmi de a 7-8 het emelyges undor iszonyat mellfajas most 10 heten enyhe mellfajas
2016. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Utolso elotti nagyon ertesz hozza. A terhesseget az utoso menstruacio elso napjatol szamolyak ugy h valoszinu h 5 hetes
2016. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

febr 29-en volt az utolso menzeszem, a kalkulator szerint 5 hetes, de nekem mindig 33-35 napos ciklusaim voltak.

Csak mindig ugy kepzeltem, hogy a terhes no reggel rosszul van, minden percben erzi, hogy terhes, emelyeg...volt mar egy missed ab-em 7.5 hetesen egy eve, es ezert nagyon felek. Akkor sem ereztem semmit soha, habar az orvos azt mondta ennek semmi koze a tunetek megletehez, vagy nem megletehez.

2016. ápr. 5. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
4 Azért volt ott a ? mert kérdeztem. A válaszom másik felében van tapasztalatom, mert 3 barátnőmnek nem volt semmilyen tünete 9 hónapig, emiatt az egyiknek, aki menstruált is ráadásul 5 hósan derült ki, h mi a helyzet.
2016. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmit se éreztem, a 9. héten kezdtem el hányni ebédek után, a 12. hétig. Sose feszült a mellem, nem is nőtt, nem volt semmi tünetem a 36. hétig, amikortól egy ideget rúgott a magzat őrült módjára.:)


Egyébként meg nyugodj meg, nyilván a missed ab után kivizsgáltattad magad, így azoktól az okoktól nem kell tartanod már, amik tipikus vetélést okozók! Ez a tudat nekem is kis megnyugvást jelentett, nyugodj meg te is!

Te megtetted, amit tehettél a gyermekedért, mostantól a természet kezében a gyeplő! Benne meg csak bízhat az ember!:)

2016. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!!!
2016. ápr. 5. 10:51
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 5hetesen volt emelygesem, es napról napra csökkent a mellfajdalom is. 6 héttől csaja a fáradtság maradt meg.

Nem mindenkinek vannak tünetei, nyilvan én is szivhangig imadkoztam valami jelert. Akkor mar elfogadtam, hogy semmi gáz. En ilyen vagyok.

2016. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem se volt semmi. 7-10 hetesen volt néha enyhe hányinger, émelygés, de semmi extra. Nyugi, nem ettől függ semmi :)
2016. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!