Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hétig 2,5kg hízás nagyon sok?

12. hétig 2,5kg hízás nagyon sok?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, 168cm, 55,5kg-al kezdtem a terhességet. De azért nem szeretnék 20-30 kilókat felszedni a végéig. Kinek mennyi volt ilyenkor, illetve mennyi lett a végére? Veszélyeztetett vagyok, így tornázni sem tudok sajnos, pedig egész életemben sportoltam.
2016. ápr. 6. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Első terhessègemnèl en is ennyinèl tartottam +19kg lett a vège. Most 25 hetesen járok +2,5-3kgnál.remèlem most nem szedek fel ennyit. Egyèbkènt èn 170/61 estem teherbe.
2016. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló testarányokkal én a 12. hétig 2 kg-ot szedtem fel, és most, a 29. héten plusz 7-nél járok. Nekem sem szabad tornázni, viszont minden nap mozgolódom valamennyit, enni sem eszem többet, mint előtte, viszont tök jó kondiban vagyok, és minden értékem mindig tökéletes. Szerintem ne aggódj, szinte semmit nem híztál. :) A védőnőm azt mondta, hogy 11-15 kg között van a mi alkatunkkal kb. az ideális gyarapodás a 40. hétig.


Boldog babázást! :)

2016. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit akkor megnyugodtam :) Én többször eszek mint előtte, mert folyamatosan hányingerem van. Előtte ebédeltem, uzsonnáztam, utána semmi. Most 2 óránként ennem kell valamit. Szóval most a többször kevesebbet van érvényben.
2016. ápr. 6. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:

2-3 kg még olyan csalóka. Meg az elején vagy még, ha folyamatosan ilyen ütemben hízol akkor sok lehet, mivel ez még csak nem is a baba súlya. Később ez is rámegy, hirtelen sok lehet. De az is lehet, hogy most ennyi feljött (bár ilyen picit csalhat is a mérleg 2 mérés között) és egy ideig stagnál a súlyod.


Egyébként -4 kilónál jártam a sok hányás és hányinger miatt és 7 kg lett a vége.

2016. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok. Eddig 6 kilónál járok, pedig nem eszem többet mint terhesség előtt. Szerintem ez genetika. Első gyermekkel is 22 kg-ot híztam. Valószínű most sem lesz sokkal kevesebb sajnos.
2016. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.gyereknél 13 hetesen 3,5 kgnál jártam, vége 22 kg lett (tavasztól őszig voltam terhes, ezért a meleg miatt vizesedtem is)

2.gyereknél(jelenleg) 13 hetesen 1,7 kgnál tartottam, most kezdem a 35.hetet és hamarosan elérem a 12kgot. Ha végig fél kg híznék a végéig hetente (most fél kg kb mindig) akkor is nagyon remélem h 15 alatt maradok.

2016. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!