Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ismeri, járt már Dr....

Valaki ismeri, járt már Dr. Kovács Péternél? Azt hiszem a XV. Kerületi rendelőintézetben is rendel.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Jártam. Sajnos. Soha tőbbé a közelébe sem megyek.
2016. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne már....miért?Velem teljesen emberi volt,alaposan és rendesen megvizsgált, türelemmel. Igaz én magánrendelésén voltam, magánkórházban.
2016. ápr. 7. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Fèlre kezelt. Már járni nem bírtam a fájdalomtól miatta.
2016. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia en mind a ket fiamat nala szultem, 5 kilo hizas utan le anytehenezett 62,5 kg voltam ekkor! A gyerekeket eppen hogy elkapta, csak a szulesznonek vagyok halas! Sokat kert akkor 15-12 evvel ezelott! 5000 volt a vizsgalat az sztk ban, szules az + 100.000.- volt! Most 40 evesen varom a 3. Babankat, eszembe se jut hogy ot valasszam! Raadasul ha jol tudom a robert k maganklinikan van! Ott 10000, hogy fogad, 16.000 a terhesgondozas, a szules 380-1.2 millio kozott mozog, vicc az egesz!
2016. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!