Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb mennyit sétálhatok 21 hetesen?

Kb mennyit sétálhatok 21 hetesen?

Figyelt kérdés
Van h napi 2 kmt setalok ha olyan kedvem van. Ez oké vagy vissza kéne fogni?
2016. ápr. 8. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan sétálj akármennyit, ha nem vagy pihenésre ítélve, és nem érzed hogy feszül vagy megfájdul tőle a hasad.
2016. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyi jólesik. Én végig mindennap sétáltam kb. 2 órát. Aznap délután is, mikor éjjel megszültem. Nem jött korábban a baba. A szervezet jelez ha vmi nem tetszik neki.
2016. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden nap sétáltam kb 5 km-t, volt hogy kirándulás miatt jóval többet is, emellett kismama tornáztam heti ötször. Szülésem napján is sétáltam rengeteget, mert mennem kellett kórházba, férjemnek másik orvoshoz, ügyeket intéztünk és szép idő volt, jól esett. Ha nem kell pihenned, akkor nyugodtan sétálj, amennyi jól esik.
2016. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkába gyalog jártam fel akkoriban, emelkedőre. Napi 4-5 km tuti belefért a 36. hétig, aztán sajnos beékelődött a feje és 0 km-re csökkent ez a dolog kb.:)
2016. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!