Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabálytalan alakú petezsák...

Szabálytalan alakú petezsák de meglévő szikhólyag, van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
7 hónap próbálkozás után végre pozitív lett a terhességi tesztem, már nagyon vártuk 2,5 éves kisfiam mellé a tesót. Most 5+3 hetes vagyok de mivel tegnap délelőtt és ma délelőtt is volt egy világos barnás pötty a tisztasági betétemen elmentem az orvosomhoz. Szabálytalan alakú petezsákot talált de van benne szikhólyag. Azt mondta 50% az esélye annak, hogy megmarad a baba... :( Utrogestant írt fel, napi 3x1-et és mielőtt elfogyna a gyógyszer vissza kell mennem, hogy megnézze mi a helyzet. Persze ha vérzést tapasztalok azonnal menjek. Volt valaki ilyen helyzetben már? Mik a tapasztalatok? Annyira félek... A gyógyszerre azt mondta a doki, hogy a szedése mellett 1-2 nap múlva már nem lehet semmilyen vérzés ha rendben van a terhesség. Másnál ez hogy volt? Amúgy pihenést és szextilalmat rendelt (nem mintha lenne most hozzá kedvem). Fájdogál a pocim, néha kevésbe, néha kicsit jobban. Terhességi tüneteim megvannak, feszülő mellek, gyakori pisilés, néha hányinger (de nem olyan vészesen, mint amikor a kisfiamat vártam) és állandó fáradtság, egész nap aludnék ha tehetném. Nagyon szeretnénk a babát és borzasztóan félek, hogy elveszítem. Aki tudja, ossza meg a tapasztalatait kérem.

2016. ápr. 11. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 5 hetes 3 naposan lapos deformalt alaktalan üres pete zsákot láttak. Plusz azt mondtak hogya vérzés miatt lehet méhen kívüli. Elmentem másnap egy magán rendelőbe. Ott kiderült hogy semmi baj nincs elő terhesség van. Utrot kellett szednem 12 hétig. Lassan 8 éves a csajszim
2016. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és nagyon remélem, hogy nálunk is ilyen jól végződik a dolog. A gyógyszertől abba maradt a vérzés és a görcsök napokon belül?
2016. ápr. 11. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat eltelt pár nap mire elállt a vérzés. Kb 3-4 nap volt. De nekem vissza vissza tért egy egy reggelre egy törlés erejére csak hogy érezzem a törődést. Igazából a 12.het utan múlt el minden baj.
2016. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!