Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehet rávenni valahogyan...

Nem lehet rávenni valahogyan a babát, hogy megforduljon?

Figyelt kérdés

Már napok óta úgy van, hogy a feje lent van a hólyagomnál, a lábai meg fent a bordáimban. Nagyon fáj amikor így rúg, meg ha megüti a hólyagom, majdnem bepisilek. Mit lehetne csinálni? Reméltem, hogy megfordul magától, de már napok óta így van.

21+5hkm


2016. ápr. 12. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még rengeteg helye és ideje is van, nem igazán tudod befolyásolni.


Egyébként meg az a jó, ha fejvégűben van, mert a szüléshez is az kell majd, bár addig még sok hete van forgolódni. :)

2016. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó mar neked hogy úgy van ... Nekem minden UH far fekvéssel volt és meg mindig úgy érzem hogy úgy van és mar 35 hetes vagyok... Nem szeretnem ha császárral születne de szerintem az lesz:( és nekem is nagyon nyomja a holyagomat meg rugdossa a bordaimat de mar ő alig fér el ott bent!! Kitartás neked! További boldog babavarast :)
2016. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Messze még a vége, szerintem az még semmi, ami fájdalmat most okozhat. Másrészt, örülj, hogy fejvégű....
2016. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!