Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottam és olvastam több...

Hallottam és olvastam több helyen, hogy a termékeny napokon 2 naponként ajánlott együtt lenni a párunkkal a sikeres terhesség érdekében. Ha 2 nap között kb.30-36 óra telik el, az is jó, vagy érdemesebb kivárni a kb.48 órát?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha pl. szerda reggel voltunk együtt akkor utána pénteken "eredményesebb" együtt lenni, vagy a csütörtök este is jó?

Lehet hülyén hangzik a kérdés, mert persze akkor legyünk együtt a párunkkal amikor szeretnénk, és kedvünk van.

De már nagyon szeretnénk babát és megbeszéltük, hogy a termékeny héten megpróbáljuk a 2 naponkénti együttlétet.


2016. ápr. 14. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érdemes, hogy ha tesztelsz, a pozitív napon este lefekvés előtt és másnap is. Nekünk legalábbis sokadik hónapban így sikerült :) És ez a 2 naponta dolog is inkább csak irányadó, ha valakik naponta együtt vannak, nekik nem kell 2 napot várni, mert ezt szokták meg, de akik mondjuk csak heti 2x, nekik 2 naponta érdemes ilyenkor.
2016. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bocs az offért, de a teherbeesés témakörbe írd legközelebb az ilyen kérdéseidet.


Egyébként a gépies szex nem lesz túl jó, főleg ha nem jön össze gyorsan a baba. Én a termékeny napokon volt, hogy minden nap együtt voltam a férjemmel, mert úgy jött ki, az eredmény itt mocorog a hasamban, szóval csak lazán :)

2016. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!