Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes gorcsökre magnézium?

Terhes gorcsökre magnézium?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma voltam dokinál megállapították 6 hetes vagyok.Magnesii citrici tablettát szedek 2*1 szemet,eddig jónak tünt de most egyre több és eőssebbek a görcsök.Tud valaki ennél jobbat vagy lehet többet szedni belőlle? Köszi a segítséget
2016. ápr. 14. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

magnerotot vegyél, annak a legjobb a felszívódása és 500mg-os.

én napi 3x2-t lehet, ez 3000mg, ez a max, de ennyit lehet :)

2016. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm a segítséget.Én is erre gondoltam.De így most már tuti váltok.Köszönöm
2016. ápr. 14. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen "görcseid" vannak?

Mert ha menstruációs fájdalomra hasonlít, és nem annyira erős, hogy össze kell görnyedned kicsi gombóccá, mert fel sem bírsz egyenesedni, akkor az normális.


Amúgy a citrici-ben is 500mg van.


Viszont a magnerotot könnyebb is bevenni, mert szét lehet rágni.

2016. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem a magnerot a legjobb nagyon sokan tévednek ez ügyben. Olvass kicsit utána, alig van benne tiszta magnézium. Itt egy link, érdemes megnézni.

[link]

2016. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igazad van, de amíg ez egy adott termék reklámja, addig sajnos nem hiszek neki. Márpedig az...


Ez olyan, mint amikor az Auchanban kitesznek egy plakátot, hogy mennyivel olcsóbban be tudsz vásárolni, mint a LIDL-ben... (Leszámítva azt, hogy undorító, nem igaz...)

2016. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, ugyanilyen idős terhes, Magnosolvot szedek, napi egy tasakkal (fél-fél tasak reggel és este) és teljesen jó.
2016. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos erősebb a mensi görcsnél pedig az sem volt semmi a missed ab után.A görcsöket inkább hüvelyben érzem.Nem csak szurkál ha nem fekszem akkor elég hosszan tart doki szerint minden rendben,szedjek magnéziumot,de ebből csak napi kettőt ir a tájékoztató.
2016. ápr. 14. 17:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem be mert én is sok hasfájással kűzdök az eleje óta és ezt ajánlották szedtem hónapokig de nulla amit segített, semmit, és váltottam béresre, mindkettőből 3x2 adagot szedtem és amíg a magnerotnál semmi javulást nem éreztem a béres magnéziumétól szinte egyből jobb lett, azóta is azt eszem. 18hkm
2016. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Magnesii citricit írt fel az orvos, ez is 500 mg-os, és 4x2 a maximum amit be lehet venni. Alapból 4x1-et kell szednem, de ha görcsölök, vagy nagyon keményedik, feszül a hasam, olyankor 2-esével szedem. 26 hetes vagyok.
2016. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így van a magnerotban a tiszta magnézium ion alig van... Kb 48 mg. Ez semmi. Hiába van ráírva egy készítményre hogy pl 500 mg magnézium. Azt kell figyelembe venni hogy mennyi iont tartalmaz. Nah a Mg citrát ténylegesen tartalmazza az 500 mg mg iont
2016. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!