Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvárható lett volna ez az...

Elvárható lett volna ez az orvostól?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok, van egy választott orvosom akihez járok már terhességem elejétől fogva gondozásra. A 30 hetes ultrahangra a kórházba hívott be, de meg sem ismert, 3órát váratott, totál átnézett rajtam. Amúgy a magánrendelésen is mindig ez az érzésem, hogy fingja nincs róla ki vagyok mik az előzményeim. Amúgy nem egy sztárdoki rengeteg beteggel..

2016. ápr. 14. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy másik orvost,még van idő.
2016. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem választott orvos..az ilyet nem így nevezném
2016. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tippelhetek? Lintner Balázs? Én ezért hagytam ott. Azt se tudta, hogy ki vagyok, 6 évig jártam hozzá, a terhesgondozás felén váltottam le, mert sosem ismert meg, nem vezetett rólam semmiféle kórelőzményt és a férjemnek se örült, ha jött a 12 ezres uh-kra velem...amikről sose kaptam persze számlát sem.
2016. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

bocs, visszavonom, most látom, hogy NEM sztárdoki rengeteg beteggel:) úgy olvastam, hogy sztárdoki.:)


válts orvost szerintem, akkor is.:)

2016. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz, de szólni kellett volna. Az én dokim is mindig zavarban volt, hogy ki is vagyok, de a végére megtanulta, szüléskor nagyon meg voltam elégedve vele. Ha csak ez a gond szólj ilyenkor, ha más is van, akkor válts orvost.
2016. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az orvosom mindig megismer, tudja a kórelőzményemet, a férjemet is megismeri, ha utcán összefutunk, akkor is mindig megkérdezi, hogy mi újság van velünk, sajnos elég problémás beteg vagyok, főleg a szülés óta. De ha kórházba hívott, akkor tudtam, hogy vagy pontban fogad, vagy nagyon sokat várhatok rá, emiatt nem is haragudtam sohasem, mert feküdtem bent nőgyógyászati műtétek miatt, és tudom, hogy nem fenékig tejfel az életük, úgy átlagban két helyen kell egyszerre lenniük legalább.

De az nagyon zavart volna és zavarna most is, ha azt érezném, hogy azt sem tudja, hogy ki fia-borja vagyok.

2016. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én dokim mindig megismer, majdnem mindent fejből tud rólam, a 3. gyerekemmel járok most hozzá. Az elsőnél ő volt a fogadott, a másodiknál nem anyagi okok miatt, de akkor is összefutottunk a kórházban és úgy kezelt, minta az ő betege lennnék. Most ismét hozzá járok és mindig képben van, mindent elmagyaráz. És nagyon sok betege van, de jól osztja be az idejét. Nem is értem, hogy lehet ilyen jó a memóriája.
2016. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális... Akihez én járok már messziről megismer, kívülről fújja a kórelőzményem, pedig nem volt egyszerű dolog azt megjegyezni még nekem sem... e-mailben is beszélünk, néha ha kérdésem van, felhívom és névről tudja, ki vagyok és segít... Mivel nagyon meg vagyok elégedve vele többet szoktam neki adni, mint amit kér, és erre hivatkozva nem egyszer előfordult hogy egy vizsgálatért nem kért semmit... Na ilyen a jó magánorvos! Sőt..
2016. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az sztk-s dokim is mindig megismer, rendelésen, utcán és szülésnél a kórházban is amikor túlhordással befektettek, pedig nem volt fogadott, mégis a folyosón ha látott behivott vizsgálatra meg uh-ra, és szülés után is bejárt hozzám mint a saját betegeihez. A 6 hetes kontrollon is megismert és képben volt az indítással is. Szerintem ez emberi dolog, aki nem ilyen tipus annak fizethetsz bármemnyit. És ugyanigy sztks doki is lehet rendes pénz nélkül is. Fontos hogy megbizz benne.
2016. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Azon gondolkodtam, nem fogom felkérni a szüléshez..

2016. ápr. 15. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!