Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, még nem...

24 hetes vagyok, még nem mertem vásárolni a babának. Ti mikor kezdtétek a vásárlást?

Figyelt kérdés
Lesz külön szobája,ami most fehér,júniusban gondoltam kifesteni. Bútort már kinéztem,babakocsiban még bizonytalan vagyok. Ruhákat és egyéb kiegészítőket még nem mertem venni. Más is van ezzel így? Igazából az a baj,hogy túl sok negatív tapasztalat miatt félek,hogy még mindig történhet baj... :-/
2016. ápr. 14. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igaz még csak 18 hetes vagyok, de még semmi nincs megvéve a szobája kész van le van festve de ezt tavaly festettük le amikor még nem voltam terhes. Én nem tudom mikor merek bármit is venni neki, volt már egy halott terhességem és nagyon félek. Talán majd a 30. hét körül, végülis nem kell olyan sok minden pár nap alatt be lehet szerezni.
2016. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok, és már megvannak a ruhák, babakocsi, kiságy, pelenkázó, kiskád, néhány játék... baj mindig történhet, akár az utolsó napokban is, vagy akár utána is.
2016. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én amint megtudtam hogy fiú egyből berongyoltam egy bevásárló kp-ba venni pár fiús ruhát, olyan jó érzés volt! Amúgy mindent fokozatosan vettük, ahogy volt rá időnk energiánk. Szerintem ne készülj rosszra, ne azt várd, bizz benne hogy minden rendben lesz, úgy sokkal jobb lesz Neked is és a babádnak is.
2016. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bella169 ***** válasza:

A 20. hét végére megvolt minden.

Egyedül a festés váratott magára, mert vártuk a jó időt, hogy gyorsan száradjon.

Én már a próbálkozás alatt vettem pár cuccot, mert úgy jött ki a lépés.

Szerintem nem ettől függ, hogy lesz e baj vagy sem.

2016. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 26. héttől kezdtem vásárolni. Mindenképpen meg akartam várni a 24. hetet.
2016. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a vetélésnek semmi de semmi köze nincs a vásárláshoz, így mikor megtudtam már elkezdtem vásárolni. Fokozatosan beszereztem a dolgokat, 30. hétre minden készen állt. Semmi baj nem történt.
2016. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24+5hetes vagyok, már szinte minden megvan! Babakocsi kiságy babarucik. A hétvégen lamináljuk a szobát és festjük a falat. Még falimatricát is rendeltem a baba nevével, nem tudom miért kell aggódni előre! Ha mindent csak a 30. Héten veszel meg azzal sem zárod ki hogy baj legyen... nincs összefüggés a vásárlás és a vetélés/koraszülés között! A fiam 35. Hétre született, zöld magzatvízet nyelt ami miatt PICen volt 11 napot, ferőzes miatt. Pedig szinte semmink sem volt mert költözkódtünk és nem volt még idő rá vásárolni! A lányommal már 33 hetesen mindenkészen várta még a kórházi motyó is be volt pakolva, babakocsi már a 12. Heten megvolt, ő a 38. Hetre született! Ha szeretnél vásárolj, ha nem akkor ne, de ezzel nem fogod befolyásolni a babád egészséget, bár a szorongásod inkább árt neki mint a vásárlás!
2016. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk csak azért van meg minden, mert a fiúnk után megmaradt minden ( a kiságyba kell új matrac, meg babakocsi kell még). Az első terhességemnél már 18 hetesen megvettük a kiságyat, 21 hetesen a babakocsit, ruhát 24 hetes kor után (akkor tudtuk meg a nemét).

Most 22 hetes vagyok, múlthéten vettünk csajos ruhákat, mert csak fiúsak vannak, meg unisex, legyen pár lányos is.

Festés nekünk is csak júniusban lesz.

2016. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, most kezdtünk vásárolni. :) A szobát már a 13. hét után kifestettük.
2016. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

'Baj' akàr a kiírt napon is történhet úgyhogy ez miatt felesleges aggódni.

Mi nem ezért nem vàsàroltunk hanem hogy addig se foglalja a sok cucc a helyet.

Mindkét babànál 37. hét utàn vettük meg a dolgokat, a màsodiknál 38 hetesen festettünk, az elsőnél már megszületett a lànyom és amíg mi a kórhàzban voltunk apa addig elkezdte a festést és a költözést a màsik hàzba...

2016. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!