Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok De nem...

Fróna Viktória kérdése:

16 hetes terhes vagyok De nem nagyon erzek semmit Pocakom se nagyon nő Szerintetek?

Figyelt kérdés

Annyira aggodok

Remelem nincs semmi baj



2016. ápr. 19. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem se nőtt még ilyenkor a pocakom és nem is éreztem még a babát. Mindezt még 18 hetesen is elmondhattam, utána már éreztem magzatmozgást, a pocakom meg 20-22 hetesen kezdett nőni.
2016. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor most kicsit megnyugodtan

Csak olyan rossz h 2 ultrahamg kozott 6 het telik el

Koszonom a valaszodat:)

2016. ápr. 19. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem se látszott még nagyon 16 hetesen.És szintén aggódtam, első kisbaba😊 Érezni is a 19.héttől kezdtem. Most 23 hetes vagyok és kezd iramosan nőni a pocak és egyre jobban érezem.

Úgyhogy nyugodj meg! Boldog babavárást! 😊

2016. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostanra már érzem a magzat mozgast :) de a pocakom még mindig nem nagyon nő :/ alig várom már h látszódjon :)
2016. ápr. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!