Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis? 4 het 5 nap telt el...

Normalis? 4 het 5 nap telt el az utolso menstruaciom ota mikor orvodnal voltam. (Pozitivat teszteltem) Az orvos is mondta hogy meg korai a vizsgalat de huvelyi uton megnezett.

Figyelt kérdés
Mondta hogy latja a petezsakot de korai barmit mondani. A papiron is ennyi szerepel meg hogy 6mm.
2016. ápr. 23. 10:41
 1/4 A kérdező kommentje:
A mai napon 6h+6napos vagyok, 4 nap mulva megyek ujra!
2016. ápr. 23. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Olyan korai terhességnél még semmi mást nem lát az orvos, azért kell visszamenni később. Meg azt, hogy petezsákot lát, az még csak egy dolog. Nyilván azt jelenti, hogy terhes lettél, de a baba igazából akkor lesz úgymond biztos, ha már szívhang is van. Ez meg még annyi idősen, amikor te voltál, még nincs. Majd ha most még vissza, akkor valószínűleg már lesz és akkor már tud biztosat mondani.
2016. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális. Négy hetesen van, akinek még semmit sem látnak, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. Valószínű jó volt az ultrahang gép felbontása, meg az orvosod is alapos. :)


Korainak tényleg azért korai, mert még ilyenkor nem lehet tudni, merre/hova fejlődik, általában hét hetesen szokták mondani, hogy érdemes akkor elmenni, akkor már általában látszik az embrió is a szívhanggal! :)


Általában, persze lehet, hogy csak 8. héten fogja látni. Ne idegeskedj, eddig minden normális Veletek! Csak annyi, hogy ilyen korán még csak ennyi látszódott, ennyit tudott mondani is.

Gratulálok!

2016. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam 4hétes 5napos, voltunk hüvelyi UH-n és 7mmes petezsákot láttak csak méhen belul! :) Teljesen normalis, itt igazabol csak azt ellenőrzik, h méhen belul van e a petezsak :) Boldog Babavárást:))
2016. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!