Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szivárog a magzatvíz az...

Ha szivárog a magzatvíz az folyamatos vagy lehet időnként csak?

Figyelt kérdés
Ha pl. minden délelőtt tapasztal valaki jelet az folyàs vagy lehet magzatvíz is?
2016. ápr. 23. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha reggel tapasztalod,vagy felkelés után, akkor az is lehet,hogy fekvő helyzetben felgyűlt a folyás a hüvelyben, és mozgás közben pedig kifolyik. Ilyen nekem is volt sokszor, mert nekem alapból sok vizes folyásom volt terhesség alatt,mindig megijedtem, hogy nehogy a vizem legyen, aztán vettem végül a patikában kapható betétet, ami elszíneződik, ha magzatvíz ér hozzá. Igaz nagyon drága, és csak 3darab van benne. Hány hetes vagy egyébként? A végén (37 hetes voltam),akkor viszont más lett reggel a folyás, ami addig vizes volt, reggel ugyan az a mennyiség volt, csak még vizesebb. Felhívtam a dokimat, azt mondta, hogy míg megreggelizek,addig tegyek egy papírzsepit a bugyimba, és ha az idő alatt átázik (nem az egész zsepi elázik, hanem az a rész, ahová folyt,ott átitatódik a nedvesség), akkor jó esély van rá, hogy magzatvíz, mert a folyás nem áztatja át a zsepit. Átitatódott, bementem a kórházba, megvizsgáltak, néztek szivárgást is, haza küldtek,hogy nem szivárog, de én éreztem, hogy ez az.tiszta hülyének néztek, hogy mit problémázok (dokim konferencián volt), hazamentem, egész nap jött ez a mégvizesebb folyás, aztán este már a hasam is keményedett, aztán ahogy lefeküdtem aludni, már el is folyt a vizem.
2016. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkétszer folyamatosan szivárgott :)
2016. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!