Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyire normális, h múlnak a...

Piroska és a farkas kérdése:

Menyire normális, h múlnak a tünetek?

Figyelt kérdés
2 nap múlva lépek a 11. hétbe. A melleim egy ideig feszültek, de màr nem. Összesen 3x hànyram, 2x a 8. hét környékén, és tegnapelőtt. Az egyetlen igazàn intenzív tünetem a legelején az volt, h nagyon erősen éreztem a méhemet, ez alàbb hagyott és a 8. hét környékén de talàn màr a 7- en is olyan elképesztően fàjt a keresztcsontom, h aludni sem bírtam. Erről azt írtàk nekem itt, h a terhességi hormonok hatàsàra nyúlnak a szalagok... De azoknak a szalagoknak nem kéne most is nyúlniuk? Mert a fàjdalom màr nincs...
2016. ápr. 23. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
En holnap lepek 11. Hetbe es mar nekem sincsenek tuneteim.. (legszomjon kivul, de az mas miatt van) egyedul orr dugulasom van :) ne aggodj biztos nincsen semmi baj :)
2016. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem már 8 hetesen elmúlt minden tünetem. Nem volt semmi gond. Pedig 6-7 hetesen minden délután-este hányingerem volt, hányni én is csak párszor hánytam.

A méhszalagok nyúlásával nem kell fajdalomnak is lennie. Persze az is normális ha van, de az is, ha nem érzed. Én sem éreztem végig. Hetekig fájt a keresztcsontom de az is elmúlt magától.

2016. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

O nem kell aggodni ;)

En 22hetes leszek es hol hanyok hol nem! :D

Hol faj valahol hol nem . 8-11hetig hanytam minden nap. Majd 14ig semmi. Es igy volt vegig. Volt ,hogy se erom nem volt...meg elni is nehezen :) ... Volt hog tok jol voltam. Szoval szerintem meg siman vissza johet a rosszullet. Persze lehet ,hogy te szerencsesebb vagy mint en voltam :) /vagyok .

2016. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!