Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Emília névről vélemény?

Emília névről vélemény?

Figyelt kérdés

Hívnak itt így valakit?

Tetszik a név vagy sem? Indokot írjatok!


2016. ápr. 23. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik :/

Az Emi becenév viszont igen. De akkor inkább az Emma nevet választanám

(Egyébként gratulálok :D )

2016. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik. Túlságosan vénlányos.
2016. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyör név és nem mindennapi.Ha lett volna még egy kislányom biztosan így neveztem volna el,Emili-nek lehet becézni.De jó vezetéknévvel minden területen megállja a helyét ez a név.
2016. ápr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, jó hangzása van.
2016. ápr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Imádom, gyönyörű, a kedvenc nevem. Sajnos a páromnak egyáltalán nem tetszik...

Alapvetően azért tetszett meg, mert Lia a beveneve.

Végül azért került le az adható babanevek listámról, mert a közeli családban van Emma, és nekem túlságosan hasonló. Helyette Amelia vagy Olivia lesz.

2016. ápr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
en nem adnam mert ismerek egyet akit nagyon nem szeretek, de ettol fuggetlen ha nem veszem ezt az ellenerzest akkor szerintem szep nem es jol becezheto
2016. ápr. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mamám testvérét hivták igy, ezért Számomra öreges.

Viszont szomszéd kislány Emilia (Mili) és imádom :D

Ha igy hívják hát igy...sajátomnak nem adnám. Elég felkapott név mostanában.

2016. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kisebb lányom Emília, szerintem nagyon szép, dallamos név, és jól lehet becézni. Mondjuk nekem az Emi becézés nem tetszik, így Milikének szoktuk hívni.

Eredetileg egyébként Emmát akartunk adni, de az a férjemnek nem tetszett így az Emília mellett döntöttünk.

2016. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép név, igaz hogy felnőttes de szép. A volt főnökömet igy hívják, Eminek hívtuk.
2016. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom Emília Róza, szóval nekem egyértelműen tetszik. Tetszett, hogy hosszabb, dallamos név és mi direkt klasszikus és nem újkeletű nevet kerestünk. Igaz, hogy bárkinek elmondom a nevét, ő valaki idős nénit mond a családjából, akit így hívnak, de ez nem zavar egyáltalán. Az a néni is volt egyszer baba, ahogy az én lányom is lesz egyszer néni. Mi az apjával Eminek szoktuk legtöbbször hívni, unokatesóm hívta már Emilinek és Milinek is, anyukám Emicának hívja, nekem egyik becézéssel sincs bajom.
2016. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!