Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás? Gyulladás?

Felfázás? Gyulladás?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok , s félek mert kb 10-15percenként pisilek meg néha olyan érzésem van mintha a vesém fájna de nem tudom biztosan hisz már 2x volt hüvelygyulladásom s nem tudom hogy az-e vagy csak a terhesség velejárója...

A folyásom nem sok s nincs szaga, átlagos.

Lehet hogy csak eltulzom s a sok pisilés a babóval együttjár?


2010. ápr. 7. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a baba nyomja a hólyagodat,azért jársz sürün pisilni,egy időben nekem is a vesém körül fájt,meg is nézték uhn,de semmi baja nem volt.Amig nem fáj,csip a pisi addig szerintem semmi baj nincsen.34hetes kismami
2010. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyakori pisilés miatt tényleg nem kell aggódni, mert az normális.Engem is ugrat a férjem,amikor WC-re megyek, hogy "ez az új hobbid?"De én a helyedben azért megnézetném magam.Amikor nekem legutóbb fájt a vesém környéke, fel voltam fázva, és antibiotikum kellett.Azzal nem veszítesz semmit, hogy megnéz a háziorvosod.Te is nyugodtabb leszel.A felfázástól nem lesz folyásod, és hüvelygyulladásod sem.Semmi közük egymáshoz.Én a tehességem előtt sajnos elég sokszor voltam felfázva, de folyásom egyszer sem volt.Ilyenkor a húgycső,vagy a húgyhólyag gyullad be, nem a hüvely.
2010. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Tudom hogy nem a hüvely gyullad be hanem a húgycső, úgy értettem hogy felfázás vagy gyulladás, mert már nem tudom mi lehet a bajom:S Ma megyek délután a nődokimhoz , de hát nem fűzők hozzá sok reményt mert nem erőssége a vizsgálat:S

2010. ápr. 8. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!