Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki lett mar ugy terhes...

Amika91 kérdése:

Valaki lett mar ugy terhes hogy a peteérése nem a 14. napon hanem 20 -25. nap körül van?

Figyelt kérdés

A lényeg hog elvileg 5+ 4 napos terhes vagyok de a tesztem csak 5+2 nél lett halványabb pozitív. Voltam dokinál nem látott semmit. A Hcg 328mU/ml a referenciatartomány <30,00.

A doki azt mondta terhes vagyok valószínű később jött össze a Pici. Május 10 .-én kell mennem kontrollra. Akkor derül ki hol a Baba.

1 éve próbálkozunk ez az első hogy valami sikerült. Tünetem annyi hogy 5-6 napja nagyon fáj a mellem és egyre csak nő, hőhullámok és hangulatingadozás ingerlékenység. Pár napja görcsölgettem és izomláz szerű fájdalmam volt az alhasba, étvágyam nem nagyon van.



2016. ápr. 27. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem én :-) de nem tudom pontosan megmondani. 38 napos volt az utolsó két ciklusom a terhesség előtt. Biztos hogy nem a 14. napon volt peteeresem.
2016. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Lennél olyan kedves leírnád hogy alakult?
2016. ápr. 27. 15:16
 3/12 anonim ***** válasza:
A 14. hétig nem volt problémamentes. Rengeteget hánytam, fogytam, barnaztam. Hála istennek eddig minden eredmenyunk jó. 25 hetes vagyok. Idén 31 éves, első babánk.
2016. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem se barnázásom se egyéb fájdalmam nincs. Eddig. Remélem rendben lesz! Gratulálok Neked ;)
2016. ápr. 27. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! :-) én is gratulálok neked!
2016. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19.napon fogant. Egész terhesség alatt tartja ezt az 5napos úgymond lemaradást,de ugye tudjuk,hogy nincs lemaradva,csak később fogant. Most 31hetes vagyok,eddig minden a legnagyobb rendben.
2016. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 20. napon volt ovum, amiből lett a fiam :) Már azt hittem nem is lesz ovum abban a hónbapban, le is tettem róla :)
2016. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem mensitől számitott 6 hetesen semmit!! nem látott a doki, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. (a tesztem már egy hete pozitív volt akkor). Egy hét múlva mentem vissza, akkor se volt sokkal több,csak petezsák és "talán" szikhólyag... Ekkor voltam 7 hetes. Rá egy hétre, 8 hetesen mensi szerint pedig már volt baba, 5.4 mm, és dobogott a pici szive is :) Akkor 6+2 hetesnek állapították meg a babót, tehát majdnem 2 héttel volt kisebb, mint ahogy én mensi szerint számoltam. Ma voltam uh-n, már 8+4 hetes, 2cm, és mozgatja kezét-lábát, nagyon eleven :D

Szóval nyugi, még semmi sincs veszve, bőven van még ideje fejlődni, szerintem nagyon korán mentél dokihoz! Nekem 33-35 naposak voltak a ciklusaim, úgyh kb a 20.- 21. napon foganhatott. És látod, mégis minden jól alakult. Biztosan nálad is minden rendben van, bízz a babádban, minden jól fog alakulni :) Üdv

24/N

2016. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugtattatok! 😊
2016. ápr. 27. 17:04
 10/12 anonim ***** válasza:

A lányom a nemvárt előtt 3 nappal fogant(100%)

Annyi volt, hogy UH-n végig kisebb volt majd 2 héttel.

Első hetekben folyton barnáztam. Az sztk orvos nem adott rá semmit, szerinte jó volt az úgy, mert zárt voltam és a baba uh szerint rendben volt.

Hálistennek elmúlt magától és nem lett baj, de mai fejemmel már nem hagytam volna annyiban a hormon pótlást.

Semmi más gondom nem volt, se hányinger, se semmi.

2016. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!