Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák,17-18 hetesen mennyi...

Kismamák,17-18 hetesen mennyi plusszba vagy minuszba vagytok/voltatok?

Figyelt kérdés

Halihó!


Mint ahogy sokan en is aggodom az alakom miatt!

50-51 kg-rol kezdtem a terhesseget, azota lassan eltelt 18 hét es most 54 kg korul jarok. Husvetkor eleg sok csokitojas lecsuszott! 😊🙂 Azon a heten feljott 2 kg es az azota sem akar lemenni.

Jarok heti 3x fitness terembe ( kardiozok altalaban meg fenekre szoktam edzegetni meg combra

meg karra de semmi hasizom gyakorlat!)

Dinnyet eszek sokat, kenyeret alig. Max 1-2 szeletet egy nap az is barna magvas baguett nem is sima kenyer.

Nem akarok fogyni csak probalom tartani a sulyom, legalabb a 23-25.hetig. Aztan ha megint feljon 1-3 kg az okes lenne. 🙂👌

Nem szeretnek sokat hizni max 10kg-t. Nemtudom osszejon-e!

Ti, mennyit mozogtok esetleg kismama dietazik-e valaki?



#Kismama dieta #Hizas terhesen
2016. máj. 6. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nem híztam és nem sportolok, csak nagy a család és egész nap kondiban tart a munka, nem kell a mozgásért fizetnem.
2016. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a dinnye egyébként nem épp diétás, már ha sárga dinnyére vagy cukor dinnyére gondolsz...

18 hetesen mindkét terhességemmel +5 kg-nál jártam.

nem diétázom, mert úgy vagyok vele hogy az egész életem arról szól hogy figyelem mit eszek és mindent megteszek hogy jól nézzek ki. ez a 9 hónap nem akarom hogy erről szóljon. egyébként sokat sétálok a lányommal és kertészkedem, mozgásnak ez bőven elég nekem.

a lányommal 22 kg-ot híztam, de le is ment minden 1 éves korára diéta nélkül, csupán a szoptatással és kis tornával. így most sem aggódom ha esetleg ugyanannyit hízom majd.


21 hkm

2016. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, -3kg, mondjuk én 92kg-val kezdtem, szall van honnan pótolni. (160cm vagyok)
2016. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt nullán voltam, visszajött az a 4 kg, amit az elején lefogytam. Majd stagnált a súlyom kb 25-27 hetes koromig.
2016. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem diétázok.

+4 lehet most. 89kg kb. Bár messze nem látszik,biztos a csontjaim nehezebbek. 75nek nézek max ki. 171cm . Neü is fogok diétázni . Majd ha akarok szülés után lefogyok.

2016. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én első gyereknél 5.7 kgnál tartottam 17 hetesen, vége +22kg lett.

Második gyerkőcnél 3.6 kg volt a 17.héten és most a 39.héten +14kgnál vagyok (173/60 a kezdőm).

Nekem az étrend inkább, ami meghatározó, de tény hogy most szinte semmit nem ücsörögtem/pihentem olyan értelemben, mint első alkalomkor.

2016. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is mozgok sokat mindennap. Vendeglatasban dolgozom tehat sosem ulok vagy ilyenek.... Enni sincs neha ido max egy tal levesre vagy egy szendvics amit talan fel ora alatt ha megeszek munka kozbe. Aztan delutan eszek itthon valamit altalaban hideget. Aztan este meleg etelt ha hazaert a baratom. Ugyhogy ennyi(:

Neha a hetvegen bedobunk egy-egy pizzat vagy egy fagyit az igaz. 🙈🙂

Amugy gorogdinnyere gondoltam nem sima dinnyere. Multkor vettunk tokre finom volt pedig azt hittem meg nem lesz jo


Remelem sikerul meg egy honapig ezt a sulyt tartanom.

2016. máj. 6. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod kiszámítani. Én is elkövettem azt a hibát, hogy ráparáztam, de ezzel feleslegesen idegesíted magadat. Jó, ha elfogadod, most nem tudod irányítani azt a folyamatot, ami átalakítja a testedet. Nyilván nem azt mondom, hogy kétpofára kell zabálni, de pl. a kardióval nem árt vigyázni. ( Ne menjen 130-140 fölé a pulzusod!)

Nálam 16. hétig semmi nem történt. Nem voltam kívánós, nem voltam rosszul se. Ugyanazt az étrendet követtem egyébként végig, ezt hozzá kell tennem. Aztán a 20. héten már plusz 3 kg, 24. héten plusz 7... Gondolhatod, hogy kivoltam, főleg úgy, hogy semmin sem változtattam. Annyi történt, hogy a szervezetem elkezdett raktározni, és alig "jött ki valami". Ehettem egész nap zöldséget, joghurtot, zabot, semmi nem számított. Egész nap ezen járt az eszem, hiába nyugtatott mindenki, hogy úgyis lemegy majd. Aztán ez a folyamat is megállt. 14 kg jött fel a 28. hétig, azóta viszont (most vagyok a 36.-on) 1 dekát sem híztam, pedig elvileg most kellene a legtöbbet. Szóval még megtippelni sem lehet, kinél hogy alakulnak a dolgok. Nem gondolom, hogy 50 kgs kezdősúllyal diétán kellene agyalnod. Egyél egészségesen, változatosan, és az legyen a legfontosabb, hogy jók legyenek az értékeitek. Így sokkal boldogabb lesz a várandósságod. Nekem legalábbis az lett :)

2016. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most 22 hetes vagyok és +5 kiló van rajtam, bár rám fért és nem látszik hova ment, 47 kilóval kezdtem a terhességet 164cm-el, de a 16. hétig kb. semmit nem híztam, onnan kezdve jött fel szépen ez az 5 kiló.
2016. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 22 hetes vagyok. 3 kiló plusz van rajtam, de nekem mindig is 3-4 kiló plusz mínusz volt minden héten, de valamikor naponta változott ennyit. Mindig is vékony voltam. Szóval rajtam annyira nem látszódik.
2018. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!