Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális az, hogy két napja kicsit megerőltetés magam és azóta szinte aludni sem tudok a pocakkeményedéstől, illetve a fájdalomtól? 20 hkm

Figyelt kérdés
Egyébként is sokat fáj a terhességek elejétől, de az utóbbi egy-két hétben menzesz szerű fájdalmaim vannak. Két napja voltam a kórházi uh-n, ott mindent rendben találtak, holnap pedig a saját orvosomhoz is elmegyek.

2016. máj. 8. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szedsz magnéziumot? Csodákra képes. 😊 Nekem is voltak / vannak kemenyedesek a 17. héttől. Ha nem gyakori, ne aggódj! Pihenj többet!
2016. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen lényeges lenne, hogy mit értesz az alatt, hoyg "kicsit" megeröltetted magad - mert ez így elég tág fogalom.


De ettöl függetlenül ha ennyire fáj és keményedik a hasad, akkor menj aránylag hamar (legkésöbb holnap) orvoshoz, mert ez kezdödö koraszülés is lehet.


Addig is pihenj, feküdj és ne csinálj lehetöleg semmit.

2016. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Költözködésnél pakoltam... Tudom nem igazán lehetne, de ugye közben nem éreztem, hogy rosszul esne.
2016. máj. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!