Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen megfog jönni...

18 hetesen megfog jönni érzésem van és a petefészkemnél lüktet meg gorcsol, mintha mindjárt megjonne. Tapasztaltatok ilyet, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
A bal oldalon van csak, meg a derekam is ugyanùgy fàj ,mint anno mielött megjött. Nem görcsôlök nagyon de èrzem, hogy a mèhem fàjhat vagy akörül. Fogalmam sincs, hogy normàlis-e most vagyok elöször terhes. Eddig nem tapasztaltam ehhez hasonlot. Söt, kb semmit nèha el is felejtem, hogy babàt vàrok. màjus 23-àn van idopontunk a kovetkezo ultrahangra. Vàrjak addig vagy menjek el elobb màshoz?
2016. máj. 9. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, minden hónapban, mikor a menstruációm esedékes lett volna
2016. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél be magne b6-ot (vagy amilyen magnéziumot szedsz), el kell múlnia a görcsölédnek. Ha mégsem, akkor menj el orvoshoz. Nekem néha bele nyilall, annyit mondott az orvos, hogy szedjek több magnéziumot.
2016. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hatodik hónapig mindig éreztem ezt kb abban az időpontban amikor megjött előtte :€
2016. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!