Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájdalom volt...

Szeméremcsont fájdalom volt vkinek 25 hetesen?

Figyelt kérdés
Olyan,mint mikor régen egy napnyi biciklizés után leszálltam a nyeregből,fáj a csontom .más panasz nincs.ez normális?
2016. máj. 10. 12:57
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem 30 hetesen kezdett fájni. Dokit kérdeztem róla, azt mondta ez normális :)

2016. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem korai 25 hetesen? 77deka a baba.
2016. máj. 10. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 30. hét körül kezdett fájni, de nagyon durván. Kb 3 hétig fájt, aztán elmúlt.
2016. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem végig hasonló fájdalmam volt, hol többször, hol kevésbé, már az elejétől fogva.
2016. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb 18ik héttől a végéig fájt. Alig bírtam menni, el is kellett jönnöm táppénzre (nem ülős meló).

Azt mondta a dokim, h normális.

2016. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. a 14. héten kezdett fájni, járni alig tudtam, majd 3 hónap múlva nyomtalanul megszűnt...
2016. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elso babanal kb 20.hettol nagyon fajt.Mintha biciglimaratonoztam volna :) Most masodik babanal meg 30hetesen sincs ez az erzes.Valoszinu feszul a csontod v tagul,nemtom.
2016. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!