Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Életetek különböző szakaszaiba...

Életetek különböző szakaszaiban hogy képzeltétek el, mikor lesztek terhesek?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk kamaszként hány évesen szeretettek volna anyává válni, és ehhez képest mi lett a valóságban vagy mi a mostani elképzelés? Egyáltalán volt olyan időszak az életetekben, amikor úgy voltatok vele, "én soha nem akarok terhes lenni"?

2016. máj. 10. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem volt soha, hogy nem akarok egyáltalán gyereket.

Kamaszként még nem foglalkoztam ilyenekkel, nem terveztem semmit ilyen téren, nyilván azzal tisztában voltam, hogy nagyon fiatalon nem akarok terhes lenni, így mindig védekeztem megfelelő módon. Aztán fiatal felnőttként gondoltam úgy, hogy még 30 éves korom előtt szeretnék anyuka lenni, 30 felett már nem akarok szülni. Szerencsére biztos és stabil kapcsolatom lett, férjhez mentem, mindketten dolgoztunk és 23 évesen lettem anyuka. Azóta már eltelt lassan 6 év. Több gyereket nem tervezünk.

2016. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

Én kislánykoromban úgy gondoltam, hogy 20-25éves korom között fogok szülni. De sose terveztem, hogy férjhez megyek,de végül férjhez mentem. :)

Most 21vagyok és rajta vagyunk a témán. ;)

2016. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
2.vagyok, de 30felett biztos, hogy nem szülnék.
2016. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás koromban úgy gondoltam, hogy 20 évesen. Középiskolásként nem gondolkoztam ezen. Akkor nagyon gyereknek éreztem magam és el sem tudtam ilyesmit képzelni.

Később úgy, hogy 30-35 között.

És hát előbb tuti nem leszek, mert kiderültek mindenféle problémák, amikről korábban nem tudtam. Úgyhogy nem fog könnyen összejönni, de rajta vagyunk :)

2016. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként úgy gondoltam nem akarok túl fiatal anyuka lenni. Volt egy időszak, amikor úgy gondoltam nem gond, ha nem is lesz gyerek. Később aztán arra jutottam, hogy 30 alatt szeretnék szülni. A valóságban most várom az első babám, és majdnem 28 évesen fogok szülni.
2016. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kamasz koromban úgy képzeltem el, hogy 23 éves koromban szülöm az elsőt, kb. 26 évesen a másodikat. A lényeg hogy 30 éves koromra két gyermekes anyuka szerettem volna lenni.

Ehelyett most vagyok 38, és az elsőt várom.

(sajnos az élet közbeszólt, a próbálkozás már nem évben, hanem évtizedben volt mérhető)

2016. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan az első igazi komoly kapcsolatomban(eljegyezve) akartam gyereket szerelemből. (Még 20 alatt..)
2016. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mindig is úgy gondoltam, hogy 30 körül jön az első. Nos, ehhez még 2 évem lenne. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy inkább még 3-4 év, de az sem baj, ha 5-6. Kis korkülönbséggel (1-1,5 év, ha sikerül) szeretnénk 2 vagy 3 gyereket, 40 alatt még.
2016. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal koromban (12-14 évesen) 18-20 éves korom körül akartam szülni. Majd ilyen 16 évesen meg azt gondoltam, hogy majd 30 felett fogok szülni és addig szórakozok meg tanulok/dolgozok.

A vége 26 éves korom lett.

2016. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Gyereket mindig szerettem volna. Úgy gondoltam kamaszként, hogy max. 30 évesen szeretném az elsőt. 11 nappal a 30.után született meg az első:-)

Éppen 2 napja pedig a második (33 vagyok).

2016. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!