Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy 1 kismamán...

Létezik olyan, hogy 1 kismamán nem látszik 6-7. honapos terhesen, hogy terhes és a nagyszülöknek, rokonoknak a baba érkezését is a terhesség vége felé mondják el?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barinőm volt úgy .

pont ott voltam amikor bejelentette hogy megy a kórházba, mert terhes és szülni fog.Először el sem hittük neki csak amikor megmutatta a kiskönyvet.

azt még megértem hogy előttem hogy titkolta el,nem velem lakott de a szüleinél élt és azt hogy nem tudom.

Jó duci volt szóval a hasára nem mondta volna senki hogy terhes.De ez nagy vitát sző maga után.

De ez hogy jutott eszedbe?

2016. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Létezik, hogy nem látszik. Legtöbb esetben az eleve kövér nő aki mindig nagy leplekben és bő pulcsikban jár eltitkolhatja a terhességét, mondván, hogy csak meghízott.
2016. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én 165 cm és 55 kg voltam teherbeeséskor. Tünetem semmi, úgyhogy simán tudtam volna titkolni.

Munkahelyemen (pultos voltam), a vendégeknek sem tűnt fel. Nem hordtam kismama ruhákat. Kb 6-7 hónapos voltam, amikor rákérdeztek, hogy "csak nem?", addig simán be elehetett tudni egy kis hízásnak.

Végig tökéletesen jól voltam, nem vizesedtem, nem voltam rosszul, nem volt jóslóm. Amikor elfolyt a vizem, simán vezettem volna a kórházig, ami 45 km (csak férjem nem engedte)


Szóval aki még duci is, és a hasra hízás sem feltűnő, az simán tudja titkolni szerintem.

2016. máj. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Van egy ismerősöm,nagyon magas és vékony,nem látszott rajta,senki meg nem mondta,hogy terhes.Ő titkolta a terhességét(nem értem miért),otthon szülte meg a babáját. Második terhességét nem titkolta,mindenki tudott róla,de ott sem volt pocakja, a végén is alig látszott hogy babát vár.
2016. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%

Az első terhességem a 6. hónap körül kezdett látszódni, pedig nem voltam kövér, a terhességem előtt 52 kg voltam, 38 hetesen pedig 60 kg.

A második terhességemnél is ugyanígy volt szinte, az utolsó pár hónapban kezdtem kismama ruhákat hordani.

Viszont most a lányomnál már elég hamar látszott, szóval nem foghatom arra, hogy ilyen típusúak vagyunk.. :)

2016. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Létezik. Egy közeli ismerősöm volt így. 6 hónapos terhesen akkora hasa volt, mint másnak egy kiadós vacsora után. A hetedik hónapban kezdett terhességre emlékeztető pocakja lenni, aztán a végére "behozta" a lemaradást, szépen kikerekedett.

Elvileg sportolóknál nem ritka, hogy a baba inkább befelé növekszik, és később dombordik a pocak.

2016. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez ritkán a vékony gebe csajok tudják titkolni,

És a gyakoribb esett ha valaki valóban olyan túlsújos hogy az alakja is inkább már egy zsák, hordó, stb. mint a megszokott átlag testalkat.


176/90 kilóval kezdtem a terhességet, 4-5 hónapra már igen is kerek kismama pocakom volt hatalmas mellekkel.

2018. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki túlsúlyos, fōleg hasra hízós típus. Nekem alap esetben nagyon lapos hasam van, úgy 20 hetesen kezdett nőni a pocak, szüleim, tesóim,barátaim elōtt nem nagyon tudtam volna titkolni..Távolabbi ismerősök 30 hetesen mertek rákérdezni, hogy babát várok?! :D
2020. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!