Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen ez aranyér lehet?...

16 hetesen ez aranyér lehet? Holnap felkeresem az orvost is, csak nyugtalanít.

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy tegnap óta viszketett kívülről (nem szeretném jobban részletezni), van egy apró kitüremkedés is a gát felől, de ez mindig is ott volt. Kentem rá krémet is, mert kiszáradástól is lehetséges a viszketés, fél napig el is múlt, de azóta újra előjött. Vakarni nem akarom, az csak árthat. Lehetséges, hogy ilyen korai terhességnél előjött, vagy más lehet az ok? Első baba amúgy.
2016. máj. 12. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Baratnomnek 15hetesen jott ki es sajnos par hetig nem is mukt. Menj el dokihoz azba biztos!

Ettol fuggetlenul boldog babavarast! :)

2016. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is kb akkor jött ki, kend reparon-nal nekem az segített.

26hkm

2016. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh, nemár :( köszönöm.
2016. máj. 12. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem evek ota kint van fiatal korom ellenere... most csak remenykedek, hogy minel tovabb ekkora maradjon a merete :) :D

13hkm

2016. máj. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvileg egy enyhe gombás folyás van, ez irritálhatta azt a részt a doki szerint, canestent kell használni, és meglátjuk :) köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!