Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizelet visszatartási gondok...

Vizelet visszatartási gondok 29 hetesen?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre hogy a tisztasági betéten pár cseppnyi vizelet van. Qkármikor megyek pisilni, akkor is napközben is van hogy érzem hogy mindjárt bepisilek rohanok a wcre és olyankor már van a betéten is pár csepp. Először megijedtem mert azt hittem a magzatvíz szivárog, viszon nem az, hanem vizelet. (Most had ne reszletezzem hogy miből jöttem rá). Mit lehet tenni ezellen? A baba sokszor nagyon nyomja a hólyagom, a szeméremcsontom is szokott fájni.
2016. máj. 13. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit,ha.most van,akkor később is lesz.

Majd szülés után helyrejön.

Illetve intimtorna,ha szabad csinálnod és tudod is,hogy mit hogy kell csinálni.

2016. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Intim tornázz.

Én még csak 12 hetes vagyok, és néha elcseppen, ha köhögök vagy tüsszentek és nem voltam egy ideje...

2016. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!