Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten a Szent Imre...

Budapesten a Szent Imre Kórházban ajánlanátok orvost?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata ajanlana orvost szulesznot?
2016. máj. 15. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr. Zsigmond Tamást javaslom, nekem "bevált".
2016. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Attila.

Ritka és hirtelen, szakszerű beavatkozást igénylő komplikációk léptek fel nálam szülés közben. A baba és én is veszélyben voltunk. Azt hiszem, hogy az ő profizmusának köszönhető, hogy mindketten makkegészségesek maradtunk.

A baba megúszta oxigénhiány vagy törés nélkül, bár jó esélyei voltak, én pedig pár hét felépüléssel, mindenféle maradandó károsodás nélkül.


Nagyon jó szülész és sebész is. A hüvelyfalam végigrepedt, amikor a babát "kivarázsolták", mert elakadt, császározni abban a fázisban már nem lehetett. A farokcsontom is eltörött (nem azért, mert szadisták az orvosok, hanem a baba mentése volt a fő cél), az alvázam hetekig ödémásan fel volt duzzadva.

Viszont olyan profin összevarrt mindent, hogy 6 hét után se fájdalom, se semmi nem volt az első együttlétnél, se azóta.


Őt tényleg nagyon jó szívvel ajánlom, hivatástudatból dolgozik, nem pénzre hajt és nagyon gyakorlott szakember.


Nekem a méhlepény is szívósan tapadt, a méhszáj zárult, az óra ketyegett, műtő átmenetileg foglalt. Küzdött, de a méhlepényt maradéktalanul eltávolította, később műtőben még átnézte.

A kontrollon alaposan ellenőrizte, hogy a heg miként gyógyul a méhemen - a méhem tökéletesen regenerálódott, pedig ilyen eseteknél elvérzés, méh elvesztése is a lehetséges veszélyek között van.

2016. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!