Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz ha felül szivárog,...

A magzatvíz ha felül szivárog, akkor is kifolyik a hüvelyen keresztül?

Figyelt kérdés
Fura pukkanó, aztán szörcsögő hangot hallottam ma a pocakom tetején. 34 hetes vagyok. Folyás nincs, nem is fáj a hasam csak ilyet még nem hallottam. Nem szívesen hívnám fel a dokimat, nem szeretném ha hülyének nézne.

2016. máj. 15. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem felül repedt meg a burok és halk pukkanást hallottam én is! Rövid időn belül szivárogni kezdett a magzatvíz... és igen, kifolyt. Olyan volt,mintha pisilnék,csak nem tudtam szabályozni! Kevéssel aztán jöttek a fájások is! Várj és figyelj! Lehet,hogy csak mocorog a baba odabent és a víz kurtyog... Ha valami folyik..menj be a kórházba!!
2016. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pukkanás egy bélmozgástól is lehet, nekem gyakorta volt, és mivel olvastam erről a pukkanásról, pánikoltam.


Aztán vicces volt, mert miután megszültem, utána is hallottam ugyanazt a pukkanást. :)


Három szülésemből az egyiknél szivárgott két napig, valóban felül repedt meg, de az minimális volt, szüléskor még repeszteni is kellett a burkot, az egyik másiknál meg eldurrant a burok, de én egyik esetben sem hallottam semmilyen pukkanást.


Persze legyél résen, de azért nem biztos, hogy az történt.

2016. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem vetted észre 2 napig h szivárog?

Csak h hátha nekem is így van/lesz!

38 hkm

2016. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azóta figyelem magam de nem folyik semmi. Lehet csak bélmozgás volt... A baba nagyon nagyon aktív :)
2016. máj. 16. 08:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy egy hete teljesen zárt voltam. Zárt méhnyakon kereszrül is tudna szivárogni?
2016. máj. 16. 08:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 24 hetesen repedt meg felul. Nem folyt el az osszes viz, csak szivargott. Szivarogni sem mindig, hanem csak ha fekvesbol felalltam.

Egy hetig tudtuk tartani a helyzetet, aztan fertozesveszely miatt 25 hetesen meginditottak a szulest.

2016. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj utolsó szörnyű lehetett :( jól vagytok?
2016. máj. 17. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!