Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen 22mm petezsák 7mm...

Vicky8682 kérdése:

9 hetesen 22mm petezsák 7mm szikhólyag embriocsomó látható, szívhang még nincs. Mennyi esélyem lehet, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Menstruáció alapján 6 hetesen voltam ultrahangon, 14mm-es üres petezsák, 9 hetesen 22mm petezsák 7mm szikhólyag embriócsomó látható, életjelenség nincs. Az orvos missed ab.-ot írt a papíromra. Nagyon félek, nagyon szeretném a babát. Mennyi esélyem lehet rá, hogy menstruáció előtt foganhatott és rendesen fejlődik a baba?

#fejlődés #petezsák #szikhólyag #9 hetes #késői fogantatás #embriócsomó #szívhang nincs #fejődési rendellenesség
2016. máj. 18. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nem sok,de ne legyen igazam..ha mensi elott fogant,akkor is 7 hetes lennel,kellene mar szivhang..mikor teszteltel pozitivat?ha mensi elott fogant,akkor kb. 2 het kesesnel lett volna pozitiv a teszt..te akkor mar dokinal voltal,tehat tudtal róla...ot most valoszinuleg el kell engedned,de a legjobbakat kívánom.
2016. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom de 3 hét alatt kellene, hogy legyen embrió is. A petezsák mérete alapján kb egy hétig még fejlődhetett UH után.

Nem tudom mekkora méretig normális a szikhólyag de nekem a 7 mm soknak tűnik egyébként.

Egyébként ha menzesz előtt fogan egy baba akkor tényleg később van szívhang de ez úgy 8 hetes terhességet jelent. Inkább azzal van a baj, hogy ebben az esetben nincs 14 mm-es petezsák 2 héttel később, éppencsak egy pozitív teszted lett volna, esetleg megvastagodott mnyh.

2016. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
március 13.-án volt az utolsó menzeszem első napja, 27.-én csináltam tesztet ami negatív lett (3 napon belül kimutatja a terhességet, angliában élek, lehet ilyet kapni). Április 7.-én kellett volna megjönnie.
2016. máj. 18. 13:09
 4/18 A kérdező kommentje:
egy topikban láttam, hogy valakinek 20mm petezsák 7mm szikhólyaggal 6 hetes terhes volt, egy másik topikban pedig azt olvastam, hogy menzesz előtt 5 nappal esett teherbe. csak próbálom magam nyugtatni, hátha velem is ezt történt es ebben az esetben megfelelőek lennének az adatok. Minden jel megvan, cici feszules es fájdalom, a hajam vatta, a fogaim érzékenyek, a gyomrom ég, fáradékony vagyok.
2016. máj. 18. 13:24
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
A 7 mm-es szikhólyag nagyon nem jó, és ha már a babát látni ultrahanggal, már szívhangnak is kéne lennie, még ha 7 hetesnek is felelne meg, bőven lennie kéne. Szerintem nem sok jóra számíthatsz :/ sajnálom.
2016. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sajnos, szerintem sem lehet már igazán reménykedni, sajnálom :(( Nekem 8. héten volt befejezetlen vetélésem, előtte szintén ilyet látott az orvos, petezsák volt látható szikhólyaggal (a méretekre nem emlékszem). Visszahívott a következő hétre, hátha, de láttam rajta, hogy ő már nem hiszi, hogy ez normális terhesség. Aztán vérezni kezdtem, de műtét lett a vége. Magyarországon legalább 2 orvos kell, hogy kimondja, nem él a terhesség, úgyhogy a területi kórház ambulanciája is megállapította, hogy inkomplett vetélés. sajnos, még ha két hetet késett is a fogantatás, akkor is már 7 hetes lennél, és lennie kellene legalább szívcső pulzálásnak. + akkor nem tudtál volna olyan korán pozitívat tesztelni, mert akkor még nem történt volna meg a beágyzódás. Itthon is van ilyen teszt, a Gabriel, Medi-lab ilyen, hogy már a beágyazódástól számított 3. napon kimutatja a terhességet. Nagyon sajnálom, mert tudom, mit érzel. :((
2016. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tüneteim végig voltak, talán akkor csökkentek valamelyest, amikor a vérzés elkezdődött. A hcg szintem nagyon magas volt (22.000), nem hormonális volt az ok.
2016. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. máj. 18. 17:56
 9/18 anonim válasza:
Mi lett??
2016. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Sajnos muvi befejezes lett a vege. Nem veteltem el, megvartam a 12 hetes uh-t, addigra elkezdett felszivodni es mutet lett a vege sajnos! A mutet utan 1 honappal megjott a menstruaciom, ezt kovetoen megint terhes vagyok, jelenleg 5,4 het, meg nem voltam orvosnal!

Remelem ez a baba rendben lesz!!!

2016. aug. 11. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!