Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt eredmény...

Kombinált teszt eredmény Down-szindróma 1:120? Volt valakinek hasonló eredménye?

Figyelt kérdés
Szabad hcg 1,104 MoM, PAPP-A 0,288 Mom.Ultrahang eredmények rendben,csak a Femur hosszúság (combcsont) lett kevesebb.Holnap megyünk genetikai tanácsadásra.Szerintetek nagy az ok az aggodalomra?
2016. máj. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!1:61 volt nekem,voltam magzatvíz vizsgálaton de szerencsére minden rendben volt.Lassan 5 éves lesz a lányom,és teljesen egészséges,ne aggódj nálad sem lesz semmi baj.
2016. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1:5 (nem elíràs) lett az eredmèny 29 évesen. Nagyon rossz lett a vérvètel eredmènye, illetve az uh-on a tarkóredő is. Ez még 2010 decemberében volt. Akkor az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumba mentem CVS-re (ez fizetős volt, 4 nap alatt lett meg az eredménye). Később voltunk magzati szívultrahang vizsgálaton is. Most màr csak vérvételes vizsgàlatra is mehettek tovább, ha jól tudom az is fizetős. A kisfiam 5 éves lesz, egészséges, igazán csak a szülés után nyugodtam meg, hogy minden rendben volt vele.
2016. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem bajt jelez mitől lehet alacsony a PAPP-A?
2016. máj. 19. 07:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétfőn mi is megyünk az Istenhegyi centrumba méhlepény mintavételre.
2016. máj. 19. 21:04
 5/7 Mono144 ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi újság veletek?
2016. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már megkaptuk az eredményt hogy egészséges kisfiú :)))
2016. jún. 16. 12:12
 7/7 Mono144 ***** válasza:
Szuper hír, szívből gratulálok!
2016. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!