Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti down-kór szűrésnél...

A 12. heti down-kór szűrésnél mi a normális érték? Nem arra gondolok, amikor MOM-ban adják meg az értéket, hanem amikor MmU/ml-ben.

Figyelt kérdés

A papíromon csak ebben a mértékegységben szerepelnek a számok, se MOM-ban, se máshogy nem írták le. Azt se, hogy pozitív e a teszt, vagy negatív.

Köszi a válaszokat.



2016. máj. 19. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazan tudok segiteni ..de nekem az ultrahang kozben mondta az orvos hogy nagyon szep minden rendben.. a vervetel utan pedig a leletemen aranyok szerepeltek.. es ala irva hogy mennyinel milyen a kockazat...
2016. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem semmi ilyen nincs:( Dokihoz emg csak jövőhéten megyek. neten meg mindenhol MOM-ban, vagy arányban van megadva. Még a váltószámmal is kibékülnék:D de azt se tudom, mi:D
2016. máj. 19. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Es nem mondott egy orvos sem velemenyt?? :/
2016. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy magas kockázat? Az sincs ráírva?
2016. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

senki nem mond semmit,és semmi egyéb nincs a papíron:D Ami azért fura, mert ahogy olvasgattam más ehhez hasonló kérdéseit, mindenkinek részletesen kivolt értékelve. Érdekes.:(

De azért köszi nektek is:)

2016. máj. 20. 07:53
 6/6 Mono144 ***** válasza:

Szia, nekem ez volt a papíromon

ez van a papíromon


NT: 1,70 mm 1,07 MoM

PAPP-A: 3917,00 miu/mL 1,07 MoM

Szabad ß-hCG: 38,50 nmol/L 1,52 MoM


Pontosan neked mi szerepel a kiadott leleten?

2016. máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!