Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. DIdikén pozi teszt 8nap...

14. DIdikén pozi teszt 8nap késéssel pedig megjött ma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,14.én pozit teszteltem,ma pedig megjött akkor rossz volt a teszt?nem értem mert a pozi csík erősebb volt mint a kontroll csík

Voltam dokinál szerdán cisztát talált ,1hét múlva kell mennem uhra


2016. máj. 20. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet a ciszta ürül vagy elvetélsz. lehet méhen kívüli is. de nem értem, hogy ha jársz orvoshoz, miért nem vele beszéled meg? ha szeretnéd a babát akkor legalább hívd fel a dokidat
2016. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom felhívni mert azt mondaná h menjek fel,de felmenni nemtudok mert van itthon egy kicsim akit nemtudok senkire hagyni

Ha terhesség lehet de most a ciszta így ürül ki a baba megmaradhat?

Erős szúrkálásokat érzek a méhem környékén

2016. máj. 20. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

14. Didikén...atyaég!


Így kell írni figyelj, megmutatom: 14-én


Nem volt rossz a teszt.

2016. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nemkell megmutatnod semmit,képzeld tudom hogyan kell írni elírtam,és?gondot okoz?nemkell komizni akkor kisasszony

Nemtudom mit kell állandóan belekötni valamibe.

2016. máj. 20. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha én rosszul írok valamit és jön valaki, aki kijavít, azt mondom, neki, hogy köszi. Mert jól jön az infó, máskor úgy írom.


Csak a buta ember haragszik meg és kéri ki magának, h az bizony elírás.

2016. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyébként is csúnya dolog hazudni, még csúnyább mint kijavítani valakit.


Ha tudtad, hogy kell leírni, mit keres benne a "dik"? Mert a duplázásról elhiszem, h elírás.


Na mindegy, ez csak kitérő volt, a kérdésedre már válaszoltam.

2016. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. ciszta sajnos kimossa a babát ha rossz helyen vannak :(

de lehet más a gond, lehet hormonpótlás kell.

egyébként miért akadály a nagyobb gyerek? viszed magaddal, az asszisztens majd fél szemét rajta tartja míg a doki vizsgál. ha babakocsis még egyszerűbb, bekötöd, úgy mászkálni se tud

2016. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem oktatásra mivel választ kértem nem tanítást,elírtam ezvan akinek nem tetszik lapozzon tovább,van más bajom is minthogy javítgattok.

Utolsónak köszönöm a válaszát!

2016. máj. 20. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!