Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalat, vélemény?

Tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Este le küldtek a szülőszobába h az osztályos orvos aláírja a felvételi lapomat. Ott végig kellett hallgatnom 2szülést.Ez nem érintett túl jól... meg vizsgált az ügyeletes doki azt mondta kinyílt a méh száj azonnali visszatartás.Lehet h buta kérdés,de lehet attól h bestesszeltem a szülések hallgatàsa közben? És ezért kezdtem kinyílni? Más nap másik doki szerint nem is kellett volna befeküdni mert az AFI értékem nem is annyira rossz. És nézett méhszájat. Arra meg annyit mondott h jó indulattal fél újjnyi. 34+3hetes vagyok az uh 35+3at mért. Kicsit kezdek összezavarodni..

#kórház #magzatvíz #visszatatrás
2016. máj. 20. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

nem, a méhszájad nem attól nyílt, mert bestresszeltél, hanem mert már 34 hetes vagy.


de tényleg, fél ujjnyival mi a fenéért voltál a szülőszobán? elméletileg 6 centivel vesznek fel, fél ujjnyi az 1 centi...

2016. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!