Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel amikor fordultam egy...

Éjjel amikor fordultam egy éles fájdalom hasitott a jobb oldalon a mellem alatt kb 1 tenyérnyi helyen, eléggé fájt, de csillapodott, viszont enyhén most is érzem, mitől lehetett?

Figyelt kérdés
34+5hetes vagyok,kb 2 hete fáj,húzódik azon a részen,2 orvos is megvizsgált,szerintük vagy epe,vagy bőr nyúlás okozza.DE ilyen élesen nem fájt még,lehet a hirtelen fordulástól,meghúzódhatott?A baba utána is rugdosott,és most is érzem,tehát vele nincs baj.
2010. ápr. 10. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem is a méh mérete,súlya miatt lehet.Én lapos kispárnával a hasam alatt oldalt aludtam ilyenkor és fordulásnál mindig tartottam oldalt a hasam,hogy a baba súlya ne hirtelen terhelje a hasfalam.
2010. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem viszont az epém volt, nekem az utolsó 10 hétben be is kövesedett mert totál rajta feküdt a lányom az epeúton így nem tudott ürülni. A Salvus víz sokat segít mert segíti az emésztést így nem tud felhalmozódni semmi.
2010. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,pont ma mondta anyu is hogy szerinte is epe bajom lehet,hogy nem múlik.Ezt a salvus vizet megpróbálom hátha használ.
2010. ápr. 10. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!