Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesen vérzés most kórház...

5hetesen vérzés most kórház és szigorú fekvés. Szerintetek meg van esély hogy megmarad?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi okozza a vérzést
2016. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, 5. hét óta kisebb-nagyobb megszakításokkal vérzek. most már nem kell feküdnöm...

remélem mondjuk, hogy már nem fogok, 1 hete voltam utoljára kórházba... baba jól van :)

szorítok neked! kitartás!

2016. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat azt mondta a doki hogy minden eredményem jó most szigorú pihenés.de azt is mondta hogy még nem biztos hogy megmarad :(
2016. máj. 22. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztossan megmarad, fel a fejjel :). Sok kismamával előfordul ez de a végén minden rendben lesz.én 12hetessen kezdtem vétezgetni aztán mostmar 5éves a gyermekem.fel a fejjel,pihenj sokat és ne gondolt butákat :)

Szorítok hogy minden rendben legyen! :)

2016. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Snorri ***** válasza:
Én is 5 hetesen kerültem kórházba vérzéssel. Azt hittem elment a baba. :((( Ikrek lettek volna, de az egyik nem maradt meg, nem szívódott fel, hematoma lett, és ezért véreztem. Nagyon ki voltam borulva, csak sírtam, nagyon aggódtam. Csak számolgattam a heteket. Már 6, 7...10, egészen addig előfordult vérezgetés. Feküdnöm kellett a 12. hétig, utrogestan, Magnézium. Aztán szépen abbamaradt, és visszatértem fokozatosan az életbe, dolgozni nem mentem vissza, és kíméltem magam. 39. hétre született a fiam, már 27 hónapos. Egy igazi kis harcos, kitartó, és akaratos. Nektek is sikerülni fog, nagyon drukkolok! Tényleg csak feküdj!
2016. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!