Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az a kismama, aki...

Normális az a kismama, aki terhesség alatt fogyokurázik?

Figyelt kérdés
a kismama hasa nagy volt,sok volt magzat viz,de baba kicsi volt.a kismamát,azota az orvosa korházba befektette,és babának semmi baja nödögél.
2016. máj. 22. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

pontosítanál? nekem is több a magzatvizem, megcsinálták a cukorterhelést, 4,6 éhgyomori után 3,3 lett a terhelt ezért diétáznom kell.

gondolom itt is erről lehet szó, főleg, hogy írod, több a magzatvíz, ami sok esetben a cukor okozza.

egyébként nem értem, miért kell egyből rosszindulattal reagálni mindenre, miért nem lehet utánajárni?

2016. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
ha túlsúllyal kezdett akkor normális.
2016. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gyerek nehezen jött össze az anyukának,és első baba amugy és az anyuka tulzásba vitte a fogyokurázást.Elvileg baba méretei kicsik,és sok magzatviz is volt,hasa nagy lettaz anyukának.fogyozás miatt a kismamát befektete a korházba,a saját orvosa,hogy baba nőljön meg erősdjőn és az anyuka ne fogyokurázon.
2016. máj. 22. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy fogyókúrázott?

Nem csak olyan brutálisak voltak a rosszullétek,hogy nem tudott enni/nem maradt meg benne semmi?

Én nem akarom elhinni,hogy valaki ilyen durván fogyózzon úgy,hogy ráadásul küzdött a babáért.Te honnan tudsz az esetről?

2016. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk fogyókúra alatt?


Egyébként a nagymamám 1944-ben volt terhes, nem önszántából, de éhezett. Anyukám azóta is egészséges, igaz, magzatként minden tápanyagot kiszívott a nagymamám szervezetéből.

A magzatok parazita jelleggel működnek, így egy drasztikusabb fogyókúra is inkább az anyai szervezetet vágja haza.

2016. máj. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat. Én nem ismerem a kismamát,de fodrásznőm mesélte ezt az esetet.A kismama a sulya miatt akar terhesen lefogyni
2016. máj. 23. 07:42
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor így,hogy egy pletykás fodrász mesélte én főleg nem venném késpénznek.Valószínűleg kicsit máshogy történtek ott a dolgok.
2016. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A pletykára ne adj. A sok magzatvízet a túlzott szénhidrátbevitel is okozhatja. Lehet, hogy nem fogyókúrázott a kismama, hanem szénhidrát csökkentett diétán volt, pont emiatt. (Tudod, nem osztogatnak, hanem fosztogatnak...)

Egyébként megnézném azt a kismamát, aki képes terhesség alatt fogyózni...

2016. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagy vt a hada azért volt mert sok volt a magzatviz. Ami attól lehetett hogy terhességi cukorbetegsege van. Ilyenkor nagyon komoly diétát kell tartani.
2017. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!