Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet vagy ne reménykednek?

Lehet vagy ne reménykednek?

Figyelt kérdés

Másfél hete volt a menstruáció utolsó napja. Barna volt és most nem fájt, pedig mindig szokott. A normális havihoz képest az utolsó 2 nap teljesen barna volt és fehér folyás szerű "valami" keveréke volt. Az utolsó 2 napja szurkál a hasam alja. Kicsit olyan mintha izomlázam lenne. Hányingerem van, fent van a gyomorsavam. Nem tudom eldönteni hogy édeset vagy fűszereset egyek. Magasabb a pulzusom is és furcsa érzésem van.

Lehet terhesség vagy egyéb probléma? Létezik hogy úgy volt még a havim, hogy már terhes vagyok? Ilyenkor mikor teszteljek?

Előre is köszönöm a segítséget!

22N



2016. máj. 24. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Màr tesztelhetsz holnap reggel első vizeletből. Nekem màr egy hét utàn erős pozitív volt.
2016. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:D tiszta véletlenül pontosan így vagyok.

Klappol az utolsó menszi időpontja, bár nekem 6 napig tartott igaz fájdalom mentes volt és nem volt annyi mint máskor, de azért vérzés volt rendesen...

Nekem a derekam fáj, olyan mintha el lenne állva (előző terhességemnél ugyanígy volt), két lépcsősortól majd kiugik a szívem a helyéből, tegnap nekem is savam volt, ma szédültem és reggel állandóan pisiltem...


Gondolkodtam a teszten, de lehet még várok vele. Az előző terhességemet elvesztettem, nem szeretnék újra aggódni...


Az is lehet volt egy spontán peteérésed menszi utáni nap (ha voltatok együtt) és akkor 10. dpo-n már lehet pozitív. Én erre gyanakszom inkább magamnál.

2016. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor tesztelek 2 nap múlva. Kicsit félek😉 aprókat szurkál nem görcsölök. Reménykedhetünk akkor? Hőhullámok amúgy normálisak ?
2016. máj. 24. 20:09
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló amúgy nekem is majd kiugrik ha kicsit is terhelő dolgoktól. Fáradt vagyok még kicsit kedvtelen de az lehet az időjárás miatt is. 😃
2016. máj. 24. 20:11
 5/7 anonim válasza:
100%
Nah mi a helyzet!?:)
2016. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon halvány pozitív volt 3 napja...holnap még megismétlem, utána csak a nemvárt napján.

Kérdező?

2016. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Halvány pozitív, de más napra negatív. Azóta megint pozitív. Nem értem. Időpont csak sokára van :/
2016. máj. 31. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!