Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Fogyokurázott" valaki terhess...

"Fogyokurázott" valaki terhessége alatt? Segítsen!

Figyelt kérdés

12.hetes leszek és már most akkora a pocim hogy megkérdezik nem-e 2baba:-(Ahogy nől a méhem felnyomta az összes hájat,felesleget és kinézek félidősnek(3.baba)

Engem kezd zavarni:-(A köldöksérvem is kifordult már pedig előzőeknél 30hét körül volt csak csúnya!Tudnátok ajánlani hogy mehetne pici le a hasamról vagy miket ne egyek?Már a köldöknél kezdenek a stírák is elő jönni:-(

Segítsetek légyszi én még soha nem fogyoztam csak sporttal..


2010. ápr. 10. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, elvileg a terhességi diabétesz diétával, ha betartod, akkor vagy nem fogsz hízni sokat a hónapok alatt, vagy talán egy kevéske lemegy, de ne babásan akarj fogyózni, inkább arra figyelj, hogy egészséges legyen. Sz.rd le, hogy más mit mondd. Aztán majd ha megszületik sportolsz egy jót. A baba most az első, nem a pocid. De ha tényleg nagyon oda akarsz figyelni, GI diéta- vagyis alacsony szénhidrát tartalmú kajcsi a tiéd, attól a baba mindent meg fog kapni.
2010. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyel ketto helyett tartsd be a napi harom etkezest,este hat utan ne egyel csak gyumolcsot.
2010. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem se vidd túlzásba.Igazából tudni kellene,hogy miként táplálkoztál idáig.Ami nekem nagyon bevállt és éhes sem maradtam az a következő:reggeli:Zsemle,vaj,felvágott,pari,v.paprika,alma,amit szeretsz.A zsemle azért jó,mert talán könnyebb,mint a kenyér és félbe vágva többnek tűnik.Ebből én kettőt is megettem reggelire.Aztán délelőtt idény gyümölcs,délbe ebéd rendesen,délután megint gyümölcs,joghurt.Vacsora ismét zsömle,vagy barna kenyér a reggelihez hasonlóan.Nekem ez nagyon bevállt és éhes sem voltam.
2010. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ne egyél fehérkenyeret, tésztát, rizst, krumplit. helyettesítsd őket teljes kiőrlésűvel, barnarizzsel, kölessel, gerslivel, hús mellé salátát egyél, vagy fözeléket (teljes kiőrlésű liszttel rántsd vagy habard be), egyél joghurtot-kefírt az étkezésekhez(hamarabb jóllaksz), mozogj többet (séta). tízórai, uzsonna legyen gyümölcs. én alapból így eszem és csak 12 kilót híztam a babámmal, ami 6 hét alatt le is ment a szülés után. sok sikert!
2010. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek és azt is hogy nem tolt le senki:-)

Nem akarok a hagyományos értelemben fogyozni,akkor nem vállalnám a 3.gyereket,csak a felesleg a hasamon van és a köldöksérvem miatt is aggodom..de csak szülés után lehet műteni majd addig pedig a doki figyeli:-(

8hetesen voltam védőnőnél először akkor 62kg voltam,most 11hetesen is annyi vagyok:-)

Csak nagyon megváltozott a poci alakja és kifordult a köldök már most:-(

Mégegyszer köszi nektek,probálok változtatni ahogy írtátok!!!

2010. ápr. 11. 08:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jelentős súlytöbblettel kezdtem. A 20. hétig rámragadt 10 kg. Akkor kérdeztem mit tehetnék, hiszen alig eszem. Ajánlották a napi 1 óra sétát. Azota 3-4 kg jött csak fel, valószínüleg inkább víz ez, mert néhány hete dagad a bokám, mostmár a kezem is.

Este vacsora után sétáltunk a párommal, mostmár ritkán van hozzá kedvem. Szerintem az esti séta Neked is segítene, bár biztos tudod, hogy az hogy mekkora a poci alkati dolog, de az első trimeszterben okozhatja haspuffadás is, és erre jó a mozgás.

38 hetes kismama.

2010. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
folyt. És még annyit, hogy nem fogyóztam, csak nem bírtam enni, mivel valahogy az epém nyomódott. Fogyózni nem szabad, de az édességet szénhídrátot, zsírokat minimálisra lehet csökkenteni.
2010. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!