Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Promobox csomag hány hetes...

Promobox csomag hány hetes kortól vehető át? 15 hkm

Figyelt kérdés
Van még ezen meg a Felicitas-on kívül valami ingyenes csomag?

2016. máj. 27. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
www.pocszoba.hu/2016/02/pocaknaplo-ingyenesen-kiváltható.html itt össze van szedve az ossze csomag! Ha nem.mukodik a link másold át. 😊
2016. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alma patikában is van csomag oda is regisztrálni kell de ezt a felicitast én a 12.héten vettem át
2016. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem promo box csak szules után jár,de lehet tévedek.( amugy egy halk tanács,en egyiket sem valtanam ki a helyedben. Rengeteg szorolap,1-2 használható,ám " filléres" cucc,es kb 2 evembe telt,mire az utolso telefonalgato ugynokot is leraztam..soha tobbet ilyet)
2016. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én valamelyik nap váltottam ki a promoboxosat az alma patikában, 37 hetesen.
2016. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jövőhéten megyek abba a nagyobb városba ahol kitudnám váltani, utána nem tudom mikor tudok menni. Ezért kérdezem ki lehet e ilyen hamar váltani tudja e valaki?
2016. máj. 27. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 3-ashoz csatlakoznék. Ezeknek semmi értelme nincs, sőt még a mit a kórházban adnak annak sem, a lényeg mindenhol, hogy megtudják az e-mail címedet és telefonszámodat és aztán szépen hívogatnak (az e-mail még hagyján, mert az simán olvasás nélkül kitörlöm). Lerázni nem lehet őket vagy csak nagyon nehezen, nekem a nagyobb már 4 éves még most is volt, hogy felhívtak. A másodiknál már furmányosabb voltam, nem is igazán keresnek. Most jön a 3. max e-mail címet fogok megadni, telefont semmi esetre sem, ha meg így nem akarják odaadni hát nem lesz, valóban semmi értelmes, hasznos nincs benne.
2016. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen vettem át, nagyon kis cuki máris doboz :)
2016. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Macis nem máris :D

Volt benne sudocrem minta, popsitörlő, Gabi popsikenőcs, tejtároló pohár, multivitamin meg egy csomó szórólap

2016. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!