Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A görcsök vannak az jó jel?

A görcsök vannak az jó jel?

Figyelt kérdés
A terhesség első hónapjában vagyok. Tüneteim nem nagyon vannak, egy kis mell érzékenység, cigitol undor pedig eddig dohányoztam. Ha érzem a mensi szerű görcsöket, amiről azt olvastam hogy a mehszalagok nyúlását jelzi az jó jel? Akkor valószínűleg megmarad a terhesség?
2016. máj. 28. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Haaat ebbol azert nehez kovetkeztetni,hmegmarad-e.
2016. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Görcs vetélést is jelenthet. Én inkább megnézetném magam, mert a szalagok nyúlása inkább később jellemző. Ilyen korán valószínűbb a vetélést beindulása.
2016. máj. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szalagok még nem nyúlnak ilyen kis terhességnél. De a görcsölgetés ilyenkor gyakori, érdemes magnéziumot szedni ellene.


Ha viszont erősek a görcsök és/vagy vérzés is van, azonnal kórház.

2016. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi vérzés, még barnázgatás sincs. És a rendes menstruációs gorcsnel is gyengébbek.
2016. máj. 29. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden terhességemben éreztem ezt a fájdalmat, amiről beszélsz. És már a legelejéről, a mensi elmaradása előtt. Nem olyan, mint a mensi görcs, de hasonló ahhoz. Semmi gondot nem jelent. Sajnos volt vetélésem is, na, akkor egyeltalán nem görcsöltem, csak véreztem. Az, hogy megmarad vagy nem, abszolút nem ettől függ. Légy pozitív, nem lesz semmi baj! :))
2016. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen én is éreztem a mensi előtt is. Egy darabig azt hittem még is fog jönni. :)
2016. máj. 30. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!