Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kisfiamnál csak édességet...

A kisfiamnál csak édességet kívántam édességgel. Most csak sósat sósat. Szerintetek működhet fordítva és kislányt hordhatok a szívem alatt, vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiamnál táblányi Milkákat ettem, meg fagyit.

Lányomnál zacsis levest :D

2016. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm:)

Na nálam pont így van most. Nagyjából:)

Örülnénk ha csajszi lenne,de a túlerővel sem lenne gond:)

2016. jún. 1. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én édeset és sósat is kívánok. Minden mennyiségben. SZóval, akkor vagy 2 baba van bennem, ami nem igaz, vagy csak szimplán mindenki más. 50-50% van rá, hogy bejöjjön ez a "babona" Minden esetre majd írd meg, ha tudod, hogy milyen nemű a bébid.:)
2016. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindenben más,most a 2. terhességem,mégis fiam lesz most is.Más a pocak formája,annyiban azonos,hogy most sincs nagy pocim,mást kívánok,most sokat hányok,vagyok rosszul, ételundorom is van.
2016. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első fiamnál a sósat és a savanyút kívántam, most várom a második fiam, most a csípőset és az édeset kívánom. Mindkettő fiú, a terhesség viszont egész más.
2016. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem értem, hogy a kívánósságnak hogyan lehetne köze a gyerek neméhez. Régen egyébként azt hitték, hogy belül a has egy nagy egész, remélem, te nem.:)
2016. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukám a bátyámmal a pocakjában (állítása szerint) folyton zöldséget, gyümölcsöt, főzeléket evett. Mikor engem várt, csak sütiket, csokikat meg minden más édeset evett. :) Lány vagyok. :)
2016. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!