Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóslófájások a 30-adik héten?...

Jóslófájások a 30-adik héten? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
2 nap múlva töltöm a 31 hetet a hasam 1 hete folyamatosan kemény illetve 1 hete olyan volt mintha eresztet volna a magzatvizem illetve mintha csöpögne 2 napja vannak jóslófájásaim helyzettől függetlenül jelentkezik van hogy egy óráig is eltart és semmi nem használ aztán elmúlik a hasam felső részénél kezdődik majd szépen terjed ilyenkor rosszul vagyok ájulás és hányinger környékez de elmúlik. 14-edikére van időpontom 32 hetes vizsgálatra nem tudom hogy megvárjam-e vagy menjek el hamarabb orvoshoz, szerintetek ebből szülés lesz? Vagy ez normális? Ez az első terhességem és nagyon félek hogy baj lehet, a pici mocorog és már majdnem teljesen befordult. Más volt esetleg hasonló helyzetben? kérlek segítsetek!!

2016. jún. 2. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:

én azonnal bemennék ügyeletre! én is keményedek sokszor, de ha a magnéziumra se múlik el, akkor be kell menni a kórházba!

29hkm

2016. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magnéziumot külön nem szedek de terhesvitamint omega 3-at és c vitamint igen :/
2016. jún. 2. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Azonnal kórházba kellene menned, a magnézium ilyenkor meg szükséges. pl.magnerotból akár 3x2 a keményedés és a görcsök ellen, a kórházban infúzióban szokták adni a magnéziumot hogy a baba meg bent maradjon (ha még nem jött el az ideje a szülésnek) Ha meg szivárog a magzatvíz akkor is be kell menni mert a burok valahol megrepedhetett és ez nagyon fertőzéveszélyes. Szóval mindenképp kórház mert a 14-e amúgy is nagyon messze van.
2016. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos én Írországban élek és itt ez nem olyan egyszerű időpontot kell foglaltatni előre kb 2 héttel amúgy nem is nagyon foglalkoznak veled annyit tudok tenni hogy kérek időpontot az orvosomhoz lehetőleg holnapra kapok is ha szerencsém van és ha ő úgy látja akkor ír egy beutalót és akkor ha szerencsém van el is látnak...
2016. jún. 2. 12:09
 5/10 anonim ***** válasza:
küld el a párod magnéziumért! én napi 1 magnosolv-ot és 3x1 magne b6ot szedek, tényleg jók a fájásokra. talán elmúlik tőle neked is.
2016. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet elszaladok és veszek most ártani nem árthat köszönöm szépen :)
2016. jún. 2. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:

BIztos hogy magzatvíz?

Az ember ilyenkor a lába között képes izzadni is, mintha vizes lenne az egész bugyi, vagy van vízszerű folyás is, de az még nem magzatvíz.


Ott nem lehet a patikában kapni olyan betéte, ami elszíneződik a magaztvíztől, de a sima folyástól nem?


A jóslók amúgy normálisak lehetnek, meg a haskeményedés is az, szedj magnéziumot magas dózisban és pihenj.


Viszont azt a magzatvíz kérdést mindenképp kell tisztázni, mert bár nem valószínű, de ha mégis az lenne, akkor az sürgősségi ellátást igényel.

2016. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magzatvíz volt. Hajszálrepedés a magzatburkon, a doki azonnal sürgősségi ügyeletre küldött de addigra már nem volt gond. A doki azt mondta hogy előfordul sajnos ilyen is fent repedt de össze forrt most pedig kíméljem magam. 5-6 hetem van még hátra és a pihenést sem viszem túlzásba most már. A kicsi úgy is akkor jön amikor ő akar ebbe nincs túl sok beleszólásom :)
2016. jún. 19. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól alakul, és jól tetted, hogy megnézetted!

Szép szülést!

2016. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen jövő héten megyek controlra :)
2016. jún. 20. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!