Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli? Valakinek...

Méhen kívüli? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Április 25 az utolsó menzesz. Múlt héten kellett volna megjönnie de pozitív lett a teszt...nagy volt az öröm. De tegnap előtt elkezdett fájni lent a jobb oldalt ami kisugárzik a jobb combomba, barnás rózsaszínes folyás is jelentkezett. Így gyorsan ügyelet. Megvizsgáltak, hasi uh is volt de nem láttak semmit. 12 mm méhnyálkahártya, mindent rendben találtak csak a licit nem.. Tegnap vèrvétel volt aminek az eredménye 2881 IU/L lett. Jövőhét szerdán uh és vérvétel kontroll.

Aggódom..félek.. Akinek van tapasztalata kérem mondja el. Vetélés? Méhen kívüli? Esetleg még van remény hogy minden rendben van csak még túl pici és azért nem találták?



2016. jún. 2. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt, elismert nőgyógyászom szerint 2000 fölé ritkán emelkedik méhenkívüli esetén.

Petezsákot sem találtak?

Vetélés során van vérzés, azt látták volna, ha elhalt magzat lenne.

Érdemes lenne kétnaponta 1-1 vérvizsgálatot csinálni. Abból látszik duplázódik-e a hcg. Ha nem duplázódik valami nincs rendben.


Nálam 6. héten kezdték látni a petezsákot, sajnos a hcg nem duplázódott, egy darabig reménykedtünk, de 8. héten szabálytalanná vált a petezsák és felszívódott a szikhólyag. :(



Kívánom a lehető legjobbakat, átérzem az aggodalmadat.

2016. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos semmit nem láttak. Igaz, elég bunkók voltak mert pont a műszak végén értem oda és ők menni akartak haza...

Köszönöm szépen! Reménykedek, hátha ott van a pici és minden rendben lesz.

2016. jún. 2. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Holnap nem tudsz elmenni magánhoz? hüvelyi uh-val néztek?

előző válaszadó

2016. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem néztek hüvelyi uh-val. Hát jövőhét szerdán megyek kontrollra és délután magánba. Előbb nem kaptam időlontot
2016. jún. 2. 13:21
 5/11 anonim ***** válasza:

ilyenkor hüvelyivel kell vizsgálni!!!!!!

Ne aggódj az nem gond ha hasival nem látott. Engem 7. héten se láttak rendesen hasival, hüvelyin szépen látták.


ugyanaz voltam. írj még

2016. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem értettem hogy azzal miért nem vizsgált meg. Tapintással is nézett..de az alapján minden rendben volt, nem talált elváltozást, hasi uh-val sem talált semmit.

Lent jobb oldalat amit érzek az inkább feszülés mint fájdalom. De nem is mindig érzem. A barnázás tegnap es tegnap előtt picivel több volt mint ma. De a mai napot végig feküdtem eddig.

Amúgy azon is gondolkodtam hogy 3 hete voltunk együtt amikor lehetett az ovum is. Ha nem az utolsó menzeszem időpontját nézem, hanem az ovut akkor lehet h korai volt még az uh és türelmetlen az orvos...

2016. jún. 2. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el magánba. A méhen kívüli nem játék! Bár én inkább azt hiszem, hogy normál terhességed van, csak még nem látható. Nem is értem, van olyan hely, ahol még hasi uh-val nézik a kisterheseket? Még jó, hogy nem lát semmit! Pont a napokban olvastam épen itt a gyk-n, hogy az egyik kismamának kb 5 órába telt, mire megtaláltál a petezsákot :) Szintén szép magas hcg-vel, mint neked.

Egyelőre ne aggódj. Én biztosan nem bírnék jövő hét szerdáig várni.

2016. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?
2016. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem méhen kívüli. De missed ab lesz a vége. 6 hetesen volt már szív pulzálás. Most 8 hetesen vették észre hogy leállt a szíve... :(
2016. jún. 21. 06:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj Istenem. Nagyon sajnálom :(
2016. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!